Szokujące wyznanie słynnej piosenkarki. Jako nastolatka spłaszcałam piersi, by ojczym mnie nie molestował

i

Autor: Shutterstock Szokujące wyznanie słynnej piosenkarki. "Jako nastolatka spłaszcałam piersi, by ojczym mnie nie molestował"

Była wtedy dzieckiem

Szokujące wyznanie słynnej piosenkarki. "Spłaszczałam piersi, by ojczym mnie nie molestował"

2022-12-05 14:45

57-letnia Shania Twain, gwiazda muzyki country, przerwała milczenie. Kilka dni temu wyznała, jak trudne miała dzieciństwo. Piosenkarka, która karierę muzyczną zaczynała już w wieku 8 lat, w dzieciństwie padła ofiarą molestowania seksualnego ze strony męża matki. "Ubierałam dwa biustonosze, dosłownie spłaszczałam piersi, żeby nie było ich widać, żeby on nie dostrzegł mnie".

Polska publiczność może znać takie utwory gwiazdy, jak między innymi "Man! I Feel Like A Woman", czy "Ka-Ching!". Urodzona w Kanadzie piosenkarka osiągnęła największą w historii sprzedaż albumu z muzyką country. Początki jej kariery były jednak niezwykle trudne. Jak przypomina "New York Post", o kiepskim dzieciństwie Twain opowiedziała po części w swojej autobiografii z 2011 roku zatytułowanej "From this Moment". Gdy Eileen (takie nosi imię) miała dwa lata, jej rodzice się rozwiedli i to był początek jej dramatu. Jej mama wkrótce wyszła za Jerry'ego Twaina, Indianina z plemienia Ojibwa. Piosenkarka wraz z czwórką rodzeństwa żyła w bardzo skromnych warunkach, 8-letnia Shania występowała w nocnych barach, żeby zarobić na jedzenie dla rodziny.

Gwiazda piosenki country. "Nie chciałam, żeby było we mnie cokolwiek dziewczęcego"

Teraz okazuje się, że jako małej dziewczynce doskwierała jej nie tylko bieda. W ostatnią niedzielę piosenkarka zdradziła, że gdy była mała jej ojczym wykorzystywał ją seksualnie, a także znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. "Ukrywałam się przed nim jako kobieta, próbowałam spłaszczać piersi, by ich nie dostrzegał. Nosiłam staniki, które były dla mnie za małe. Zakładałam dwa, żeby ukryć biust, żeby nie było we mnie nic dziewczęcego" - wyznała. Dodała, że "nikt nie chciałby być dziewczyną w jej rodzinnym domu". "Chciałam po prostu zniknąć". 

Shania Twain o ojczymie. "Czasem myślałam, że zabije mi mamę"

Twain musiała też wielokrotnie stawać w obronie swojej mamy, która była regularnie poniżana i bita przez drugiego męża. "Zdarzało się, że musiałam dosłownie ich rozdzielać, bo bałam się, że on może zabić moją matkę. Przez większość czasu chodziłam wściekła, pełna gniewu. Nie chciałam też być kobietą, nie akceptowałam się" - opowiadała. Gdy miała 22 lata jej mama zmarła. 

Sonda
Czy doświadczyłeś/aś kiedyś molestowania seksualnego?
Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają