Heidi Klum pokazała, co robi w łóżku! Okazja jest ważne, mozna przeżyć szok!

i

Autor: Instagram/Heidi Klum; Shutterstock Heidi Klum pokazała, co robi w łóżku! Okazja jest ważne, mozna przeżyć szok!

Gorące zdjęcia gwiazdy

Heidi Klum zrobiła w łóżku coś szokującego! Poszła na całość. Jej męża nigdzie nie było widać... WIDEO

2022-10-17 11:10

Heidi Klum (49 l.) znowu dokazuje! Modelka tym razem naprawdę zaszalała. Pokazała swoim wielbicielom relację prosto z łóżka! Aż trudno uwierzyć, co wyczynia tam 49-letnia gwiazda. Heidi Klum nie żałowała sobie przyjemności. A to wszystko dla uczczenia pewnej ważnej okazji i sukcesu modelki.

Heidi Klum pokazała, co robi w łóżku! Okazja jest ważna, można przeżyć szok!

Dla Heidi Klum (49 l.) chyba nie ma dnia bez Instagrama. Jedna z legendarnych modelek lat dziewięćdziesiątych rozmiłowała się w mediach społecznościowych i wyspecjalizowała w półnagich wygibasach. Wiecznie młoda modelka nie raz pokazała, że na Instagramie nie ma dla niej tematów tabu. Teraz jednak modelka naprawdę zaszalała. Pokazała swoim wielbicielom relację prosto z łóżka! Aż trudno uwierzyć, co wyczynia tam 49-letnia gwiazda. Heidi Klum nie żałowała sobie przyjemności... A to wszystko dla uczczenia pewnej ważnej okazji i sukcesu modelki. Mianowicie instagramowe konto Heidi Klum ma już 10 milionów obserwatorów! Czym z takiej okazji uraczyła te 10 milionów ludzi boska Heidi? Można przetrzeć oczy ze zdumienia!

Heidi Klum świętuje 10-milionowe polubienie na Instagramie. Pozwoliła sobie na jedzenie tortu w łóżku

Otóż z okazji osiągnięcia 10 milionów polubień na Instagramie Heidi Klum chwyciła wielki, kolorowy tort ze stosownym napisem "10 million" i zaczęła beztrosko pałaszować go we własnym łóżku! Oczywiście w seksownej bieliźnie, nie w żadnej nocnej koszulinie. Aż trudno uwierzyć, że sławna modelka może pozwolić sobie na takie cukiernicze rozkosze, lecz widocznie Heidi nie boi się nadmiarowych kalorii. Poza tym na filmie nie widzimy, by zjadła cały tort naraz. Może podzieliła się z mężem? W 2019 roku modelka wyszła za mąż za innego muzyka, młodszego od siebie szesnaście lat Toma Kaulitza (33 l.), niegdysiejszą gwiazdę zespołu Tokio Hotel.

Sonda
Czy małżeństwo Heidi Klum i Toma Kaulitza przetrwa?

Najpopularniejsze diety. Potrafisz je rozróżnić?

Pytanie 1 z 10
Post dr Dąbrowskiej polega na:
Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu
Nasi Partnerzy polecają