Heroina w torbie zgubionej w nowojorskiej taksówce

2017-05-10 2:00

Gubi się różne rzeczy, ale żeby zapomnieć o narkotykach… Kierowca nowojorskiej taksówki znalazł w pozostawionej przez klienta torbie paczki z heroiną.

63-letni kierowca, którego personaliów nie ujawniono, miał wiele kursów i klientów. Wieczorem, kiedy miał już kończyć, będąc w okolicy 34 Street i 11 Avenue na Manhattanie, zauważył we wstecznym lusterku, że z tyłu leży torba. Zatrzymał się i otworzył, myśląc, że znajdzie tam jakieś rzeczy, które pozwolą mu skontaktować się właścicielem. Zamiast tego jednak znalazł w torbie  narkotyki. Dokładnie osiem „cegiełek” z heroiną. Nie zastanawiając się ani minuty, szybko pojechał na najbliższy posterunek, którym był  10th Precinct na Chelsea i oddał narkotyki. Jak podaje policja,  sposób w jaki spakowana była heroina wyraźnie pokazuje, że była przygotowana na przemyt a potem do dalszej dystrybucji. Nie podano, czy w torbie znaleziono też inne rzeczy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE