"Liczne rany kłute"

Horror 12-latki. Szukali jej od dwóch dni, zasztyletowały ją dwie koleżanki! [ZDJĘCIA]

2023-03-14 16:25

W sobotę (11 marca) rodzice zgłosili jej zaginięcie, w niedzielę jej zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu ścieżki rowerowej. 12-letnia Luise z Freudenbergu (Nadrenia Północna-Westfalia) została zasztyletowana przez dwie koleżanki w wieku 12 i 13 lat. Dziewczęta do wszystkiego się przyznały. Szczegóły zbrodni są porażające. "Miała tak dużo ran, że się wykrwawiła".

Ten dramat miał swój początek w sobotę, 11 marca. To wtedy rodzice 12-letniej Luise z Freudenbergu (Niemcy) poprosili o pomoc lokalną policję po tym, jak ich córka od trzech godzin nie wracała do domu i nie dawała znaku życia. Służby od razu rozpoczęły poszukiwania, które trwały całą noc, a zakończyły się w niedzielę wieczorem, gdy w pobliżu ścieżki rowerowej na skraju lasu w Nadrenii-Palatynacie znaleziono zwłoki dziewczynki. Jak podaje portal Merkur, nastolatka zaginęła w czasie, gdy wracała do domu, jednak jej ciało odnaleziono w miejscu, które nie znajdowało się "po drodze".  

Tragedia w Niemczech. 12-latka zabita przez koleżanki

Śledczy od razu rozpoczęli dochodzenie, jednak dopiero po sekcji zwłok wiadomo więcej. O swoich ustaleniach poinformowali we wtorek, 14 marca, na konferencji prasowej. "12-latka została zasztyletowana przez dwie dziewczynki z kręgu znajomych. Obydwie podejrzane mają poniżej 14 lat, nie są więc w wieku, w którym ponosi się odpowiedzialność karną" – poinformował we wtorek prowadzący śledztwo prokurator z Koblencji w Niemczech. Niemieckie media precyzują: sprawczynie mają 12 i 13 lat. I do wszystkiego się przyznały. Na ich trop służby wpadły dzięki zeznaniom osób, które znały ofiarę. Wciąż poszukiwane jest narzędzie zbrodni.

Niemcy. Nastolatki zadźgały koleżankę? "Przyznały się"

"Dziecko zmarło w wyniku licznych ran zadanych nożem. Luise doznała znacznej utraty krwi" - cytują ustalenia policji niemieckie portale. "Ze względu na wiek sprawczyń śledczy nie informują o innych szczegółach, dotyczących przebiegu przestępstwa, takich jak motywy, zachowanie przed i po popełnieniu przestępstwa, miejsce pobytu" – podaje portal ntv. "Nie oznacza to jednak, że nic się obecnie w tej sprawie nie dzieje. Teraz oddajemy tę sprawę w ręce władz ds. nieletnich" - mówi Mario Mannweiler, prokurator w Koblencji. 

Sonda
Często boisz się o swoje dzieci?
Została zamordowana za 1300 zł, spoczęła w grobie z rodzicami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany