Zadźgał nauczycielkę w klasie, bo zawiesiła go na jeden dzień. Potem się poddał

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Wstrząsająca zbrodnia

Zadźgał nauczycielkę w klasie, bo zawiesiła go na jeden dzień. Potem się poddał

2023-01-11 22:07

Potworne doniesienia od naszych sąsiadów. W Nadrenii Północnej-Westfalii aresztowano 17-letniego ucznia pod zarzutem zabójstwa. Chłopak miał zadźgać swoją 55-letnią nauczycielkę, gdy była sama w klasie. Nastolatek po wszystkim sam zadzwonił pod numer alarmowy i do wszystkiego się przyznał. Mieszkańcy regionu są w szoku.

Nastolatek zadźgał nauczycielkę. Nie miała szans

Do dramatycznych scen doszło we wtorek, 10 stycznia, na terenie szkoły zawodowej w Ibbenbueren w Nadrenii Północnej-Westfalii. Według policji i prokuratury podejrzany odwiedził 55-letnią kobietę we wtorek w budynku szkoły, w momencie, gdy była sama w klasie. Młody człowiek zaatakował ją i zabił nożem - informuje PAP, powołując się na "Spiegel". Do sali, w której była kobieta, wkroczył około godz. 14.50. Miał jej zadać kilka ciosów.

Tragedia w Niemczech. Zabił nauczycielkę, potem się przyznał

"Po dokonaniu zbrodni w klasie, nastolatek sam wykręcił numer alarmowy i został zatrzymany bez stawiania oporu" - pisze niemiecki serwis TAG24.de, cytując rzecznika prokuratury w Münster. Motywem zbrodni miały być kłopoty szkolne chłopaka. Tego samego dnia został na jeden dzień zawieszony w prawach ucznia po serii konfliktów z nauczycielami. Niemieckie służby prowadzą śledztwo w tej sprawie. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta tą zbrodnią. 

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Tragedia w Oławie. Siedemnastolatek zabił ojczyma siekierą.
Nasi Partnerzy polecają