Zamordowała 5-laetnią córkę, a jej ciało zatopiła w betonie. Używała jej jak stolika nocnego

i

Autor: Shutterstock Zamordowała 5-laetnią córkę, a jej ciało zatopiła w betonie. "Używała jej jak stolika nocnego"

5-latka była niepełnosprawna

Zabiła 5-letnią córkę, a jej ciało zatopiła w betonie? "Używała jej jako stolika nocnego"

2022-12-01 13:27

Wstrząsająca zbrodnia w Argentynie. 27-letnia Vanesa Alejandra Mansilla została aresztowana po tym, jak w jej domu znaleziono zwłoki jej 5-letniej córki. Ciało dziecka było zapakowane w worek i zalane betonem. Znajdowało się w drewnianej skrzynce, która służyła 27-latce jako... stolik nocny. Dziewczynka była niepełnosprawna, a jej mama notorycznie ją zaniedbywała.

Trudno uwierzyć, że coś takiego można zrobić dziecku. 27-letnia Vanesa Alejandra Mansilla mieszkająca w Buenos Aires wychowywała trójkę dzieci, z czego jedno bardzo chore. 5-letnia Milagros była wcześniakiem cierpiącym na wiele schorzeń. Potrzebowała stałej opieki, była karmiona przez sondę itd. Sąsiedzi i bliscy rodziny przyznają teraz, że Vanesa faworyzowała pozostałą dwójkę, a Milagros często zostawiała samą w domu, w skrajnie złych warunkach. Jak podaje "Mirror", o tym, że coś jest nie tak policję zawiadomił ojciec dziecka, który nie mieszkał z rodziną i nie miał z córką kontaktu od dłuższego czasu. Wtedy policja wszczęła śledztwo.

Tragedia w Buenos Aires. Zwłoki 5-latki zatopione w betonie

W domu kobiety funkcjonariusze dokonali przerażającego odkrycia. Zwłoki dziewczynki znaleźli w drewnianej skrzyni. Mała była owinięta folią i zatopiona w betonie. Jej matka zrobiła ze skrzyni makabryczny użytek. "Trzymała pudło w swojej sypialni, używała go jako stolika nocnego. To trwało prawdopodobnie od lipca" - komentuje rzecznik lokalnej policji. Kobieta utrzymuje, że pewnego wieczoru położyła pozostałą dwójkę spać, sama się zdrzemnęła, a gdy się obudziła i poszła do dziewczynki, mała leżała nieżywa. 

Zabiła 5-letnią córkę? "Śledztwo trwa"

Jej dwoje innych dzieci w wieku 3 i 7 lat zostało tymczasowo umieszczonych pod opieką babci. "Władze wciąż czekają na wyniki sekcji zwłok i analizę materaca łóżka, na którym znaleziono ślady krwi. Matka jest obecnie przetrzymywana w policyjnym areszcie" - podaje policja. 

Sonda
Czy kara za zabicie dziecka powinna być wyższa niż za zabicie dorosłego?
Mama zadźgała córkę i uciekła? Horror w luksusowym osiedlu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany