Horror! Głowa 6-miesięcznego dziecka utknęła między ścianą a łóżkiem. Na pomoc było za późno!

i

Autor: Shutterstock

Dziecko nie miało szans

Horror! Głowa 6-miesięcznego dziecka utknęła między stolikiem a łóżkiem. Na pomoc było za późno!

2023-05-18 13:26

Dramat w Turynie. 6-miesięczne niemowlę zmarło po tym, jak jego główka zaklinowała się pomiędzy ramą łóżka a stolikiem nocnym. Do tragedii doszło w nocy, maluch spał z mamą. Gdy kobieta się obudziła i zorientowała, co się dzieje, na ratunek było już za późno. Do akcji wkroczyła policja.

Tragedia we Włoszech. Nie żyje niemowlę

Do tego potwornego wypadku doszło we Włoszech, a dokładniej w Turynie. Jak informują lokalne media, dramat rozegrał się w nocy z piątku na sobotę (12/13 maja) w kamienicy w Nichelino. 6-miesięczny chłopczyk spał razem z mamą w łóżku. W pewnym momencie maluch prawdopodobnie spadł z łóżka twarzą do podłogi. Jego główka zaklinowała się między ramą łóżka a stolikiem nocnym. Niemowlę nie było w stanie poruszyć głową. Z raportu śledczych wynika, że prawdopodobnie około 5 rano zmarło z powodu uduszenia.

Turyn. Chłopczyk udusił się w nocy. Na pomoc było za późno

Gdy mama chłopca się obudziła i zobaczyła, co się dzieje, od razu wezwała pomoc. Ratownicy medyczni przybyli na miejsce bardzo szybko, ale nic już nie można było zrobić. Maleństwo było martwe. Policjanci od razu i kategorycznie wykluczyli, by maluch zmarł wskutek celowego działania. Aby jednak rozwiać wszelkie wątpliwości, sąd nakazał przeprowadzenie sekcji zwłok dziecka. 

Sonda
Czy masz dzieci?
Tragedia w Szczecinie śmierć dziecka w samochodzie
Nasi Partnerzy polecają