polizei

i

Autor: Pixaby/Rico_Loeb

PILNE!!!

Horror na parkingu przy lotnisku! Z premedytacją wjechał w ludzi, są ranni!

2023-03-24 13:59

Koszmarne informacje z niemieckiej Kolonii. Na parkingu tamtejszego lotniska 57-letni mężczyzna z pełną premedytacją wjechał samochodem w ludzi! Wiadomo już, że kilka osób jest rannych, w tym dwóch policjantów. Ponadto sprawca uszkodził kilka samochodów.

Jak poinformował niemiecki dziennik "Die Zeit", do zdarzenia doszło w piątek na zadaszonym parkingu P2. W pewnej chwili 57-letni mężczyzna wjechał swoim samochodem w grupę ludzi oczekujących na parkingu. Staranował także kilka innych aut. W wyniku zdarzenia ranne zostały co najmniej cztery osoby. Na chwilę obecną nie wiadomo, jak poważne obrażenia odnieśli. Nie ma natomiast doniesień o ofiarach śmiertelnych.

Portal express.de zdradził, samochód, który posłużył mężczyźnie, był wynajęty. Z kolei portal stuttgarter-nachrichten.de podał, że wśród rannych jest dwóch policjantów. Poszkodowani mają obrażenia, które nie zagrażają ich życiu.

- Według policji, podejrzewany o chorobę psychiczną mężczyzna celowo wjechał w przechodniów oraz w samochody na parkingu P2 - poinformował natomiast portal niemieckiego dziennika "Bild". - Mężczyzna stawiał opór podczas obezwładniania go przez policjantów - dodano, tłumacząc, że to właśnie wówczas poszkodowanych zostało dwóch funkcjonariuszy.

Wiadomo już, że papastnik został przewieziony do szpitala w celu ustalenia przez lekarzy jego stanu psychicznego. Według śledczych istnieją przesłanki wskazujące na to, że mężczyzna miał problemy ze zdrowiem psychicznym.

Chciał się zemścić. Wjechał w grupę dzieci! Wszystko się nagrało
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany