Horror w supermarkecie. Egzotyczny pająk w bananach. Jego jad powoduje bolesne erekcje!

i

Autor: Shutterstock

Groza!

Horror w supermarkecie. Egzotyczny pająk w bananach. Jego jad powoduje bolesne erekcje!

2023-08-11 12:11

Po czymś takim ciężko iść spokojnie na zakupy. Jeden z supermarketów, położony w miejscowości Krems nad Dunajem w Austrii został zamknięty w tym tygodniu po tym, jak zauważono błąkającego się w kartonach z bananami jadowitego pająka. Stworzenie jest o tyle groźne, że jego jad może spowodować długotrwałe i bardzo bolesne erekcje. A nawet śmierć.

Szok w supermarkecie. Jadowity pająk w bananach

Mrożące krew w żyłach doniesienia z Austrii. Jeden z marketów sieci Penny, znajdujący się w Krems w północno-wschodniej Austrii, został w mijającym tygodniu zamknięty. Klienci nie mogą robić w nim zakupów, ponieważ na jego terenie, wśród kartonów z bananami, zauważono śmiertelne zagrożenie. Jak donosi "Mirror", powołując się na informacje lokalnych mediów, alarm podniósł kierownik sklepu. Zadzwonił po straż pożarną i przekazał, że właśnie zauważył w sklepie 10-centymetrowego czarno-czerwonego pająka. Pracownicy zapieczętowali skrzynki z bananami w sklepie, ale podobno pająk wciąż pozostaje nieuchwytny, a od incydentu minęły już trzy dni. Sklep pozostaje zamknięty do odwołania, a na mieszkańców okolic padł blady strach. 

Jadowity pająk w bananach. "Jego jad powoduje bolesną erekcję"

Pająka zidentyfikowano jako brazylijskiego pająka wędrownego. Jego jad przede wszystkim zabija, ale powoduje też potworne dolegliwości. Osoby przez niego ukąszone mogą cierpieć z powodu wysokiego ciśnienia krwi i bólu w całym ciele. "Efektem ubocznym jest bolesna i potrafiąca trwać nawet kilka godzin erekcja" – mówi dr Romulo Leite z Medical College of Georgia, który badał pająka. Cytuje go "New York Post". 

Sonda
Boisz sie pająków?
Wyrzucił na śmietnik olbrzymiego pająka w Dąbrowie Górniczej