Irak. Niedźwiedź w zoo odgryzł rękę 3-letniemu dziecku

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Ellen26 /zdjęcie ilustracyjne

groza!

Horror w zoo. Niedźwiedź odgryzł rękę 3-letniej dziewczynce

2022-10-21 16:37

Tragedia w irackim zoo. Niedźwiedź odgryzł rękę dziecku. 3-letnia dziewczynka została przetransportowana do szpitala, gdzie przeszła operację.

Do wstrząsających wydarzeń doszło w zoo w Sulaymaniyah, w północnym Iraku. Jak podaje dziennik The Sun, niedźwiedź ugryzł dziecko, kiedy to wyciągnęło w jego kierunku rękę. Dziewczynka straciła kończynę. Zaraz po ataku zwierzęcia została przetransportowana do szpitala, gdzie przeszła operację. Jak czytamy, dziecko przeżyło. Teraz trwa dochodzenie, w którym służby wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Ogród zoologiczny, w którym doszło do dramatu, został czasowo zamknięty, a pracownicy przeprowadzają kontrolę bezpieczeństwa.

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta i zastanawia się, jak mogło do tego dojść, poddając pod wątpliwość bezpieczeństwo w ogrodzie. Z ostrą krytyką spotkali się też rodzice 3-latki, którzy mieli jej pilnować.

Sonda
Czy w ogrodach zoologicznych czujesz się bezpiecznie?
Nastolatkowie znęcają się nad jeżem na Skwerze Szarych Szeregów w Pabianicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany