Influenserka w bikini WYPATROSZYŁA matkę żywcem. Wycięła jej SERCE!

2020-12-16 13:33

Horror w Mołdawii! Internetowa influenserka pozująca w bikini zamordowała w przerażający sposób własną matkę. Dźgnęła ją nożem, a potem wycinała jeszcze żyjącej kobiecie kolejne organy wewnętrzne, zaczynając od serca. Powód zbrodni szokuje!

Wydawała się aniołem w ludzkiej skórze! Anna Leikovic (21 l.) z Mołdawii uwielbiała pozować do zdjęć w bikini, prowadzić konto na Instagramie i imprezować. Studiowała medycynę. Wydawała się zwykłą dziewczyną, jednak tak naprawdę tkwił w niej diabeł. Tego strasznego dnia przyszła do domu i wdała się w kłótnię ze swoją matką Praskowią Leikovic (+40 l.).

Matka podejrzewała, że córka znajduje się pod wpływem narkotyków. Zaczęła mówić o odwyku i to sprawiło, że Anna wpadła w szał. Jak wykazało śledztwo, dźgnęła matkę nożem, a potem wycinała jeszcze żyjącej kobiecie kolejne organy wewnętrzne, zaczynając od serca. Na sali sądowej 21-latka śmiała się i piłowała sobie paznokcie, potem zaczęła kłaść się na ławie oskarżonych i sprawiała wrażenie odurzonej. Proces trwa.

Super Raport 15.12 (Goście: Barbara Nowacka - Koalicja Obywatelska oraz Szymon Hołownia - Polska 2050)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE