Iran chce zabić Donalda Trumpa?! Niepokojące wideo w sieci

2022-01-18 6:22
Chciał porwać i ZABIĆ Donalda Trumpa! Ma polsko brzmiące nazwisko
Autor: SHUTTERSTOCK Chciał porwać i ZABIĆ Donalda Trumpa! Ma polsko brzmiące nazwisko

Donald Trump zostaje zabity przez irańskiego drona podczas gry w golfa w Mar-a-Lago - animacja o takiej treści znalazła się na Twitterze i została opublikowana przez... konto powiązane z duchowym przywódcą Iranu ajatollahem Alim Chameneiem! Konto @KhameneiSite zostało właśnie trwale zablokowane przez władze Twittera za nawoływanie do przemocy.

Władze Iranu chcą zabić Donalda Trumpa?! Na pewno nawołują do tego lub nawoływanie takie jak najbardziej tolerują. 3 stycznia na koncie Twitterowym @KhameneiSite, powiązanym z duchowym przywódcą Iranu ajatollahem Alim Chameneiem, ukazało się szokujące wideo. Była to animacja pokazująca scenę egzekucji wykonanej przy pomocy drona na byłym prezydencie Stanów Zjednoczonych. Trump na filmie zatytułowanym "Zemsta jest stanowcza" gra w golfa w swojej rezydencji w Mar-a-Lago, gdy nagle ktoś przed komputerem namierza go przy pomocy robota i bierze z powietrza na celownik. Treści z konta @KhameneiSite były często udostępniane przez oficjalne konto ajatollaha, nigdy nie odcięto się od nich w Teheranie ani nie zablokowano działalności tego profilu. Teraz konto, na którym ukazał się film z Trumpem, zostało trwale zablokowane przez władze Twittera za nawoływanie do przemocy. Moment opublikowania tych gróźb nie był przypadkowy.

NIE PRZEGAP: Rosyjska inwazja na Ukrainę "nieunikniona". Putin wyłączy PRĄD?

NIE PRZEGAP: Kim Dzong Un zdobył najnowocześniejszą broń świata?! Taką samą ma Putin

Sonda
Kogo wolisz, Trumpa czy Bidena?

Animacja pojawiła się na Twitterze w dniu 3 stycznia, czyli w drugą rocznicę zabicia ważnego irańskiego generała Kasema Sulejmaniego. Sulejmani zginął w ataku dronów na rozkaz właśnie Donalda Trumpa. Tuż po tym zabójstwie Iran bezpośrednio groził USA. - Bez cienia wątpliwości Iran i inne kraje w tym regionie, dążące do wolności, zemszczą się - mówił prezydent Hasan Rouhani. - Wszyscy wrogowie powinni wiedzieć, że dżihad oporu będzie teraz prowadzony ze zdwojoną determinacją, a bojowników świętej wojny czeka ostateczne zwycięstwo - dodawał duchowo-polityczny przywódca Iranu, ajatollah Ali Chamenei.

NIE PRZEGAP: Nie zgadniesz, co brytyjski książę trzyma na ŁÓŻKU! Skandal w rodzinie królewskiej

NIE PRZEGAP: Wepchnął przypadkową kobietę pod metro, 40-latka nie żyje! Uważał się za BOGA

QUIZ. Te słowa mogą wprowadzić w osłupienie! Czy wiesz, co znaczą? Sprawdź, czy jesteś elokwentny

Pytanie 1 z 10
Co oznacza wyraz: “ambiwalentny”:
dr Małgorzata Bonikowska: Trump jest zagrożeniem dla świata [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE