Egipt: Wypadek jachtu z Polakami

i

Autor: shutterstock

Groza!

Jacht z Polakami zaczął tonąć! Przejmująca relacja świadka

2023-06-07 19:20

Niepokojące doniesienia o wypadku jachtu, na którym było ponad 20 Polaków. Pasażerowie przeżyli chwile grozy, gdy statek uderzył w rafę i zaczął tonąć. Z relacji świadka wynika, że skończyło się na strachu.

Niepokojące wieści z kontynentu afrykańskiego. O wypadku jachtu z Polakami na pokładzie poinformował portal rmf24.pl. Świadek zdarzenia przekazał dziennikarzom, że w środę (7 czerwca 2023 r.) w godzinach porannych, statek uderzył w rafę i zaczął tonąć. Niepokojące doniesienia potwierdziła ambasada w Kairze. Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach. Niektórzy stracili rzeczy osobiste i dokumenty. Na jachcie znajdowali się m.in. nurkowie. Wszyscy są już bezpieczni. 

Przypomnijmy - 18 lipca 2022 roku, w egipskim Luksorze doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku z udziałem polskich turystów. Razem z 26 innymi osobami lecieli balonem na ogrzane powietrze, który w pewnym momencie zboczył z kursu i zaczął bezwładnie opadać. W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby - małżeństwo z Polski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Dostawczak uderzył w drzewo, kierowca wyleciał z kabiny. Koszmarny wypadek pod Barwicami