Jak dziś wygląda gwiazda aerobiku Jane Fonda? Ma 85 lat i zachwyca formą [FOTO]

i

Autor: East News Jak dziś wygląda gwiazda aerobiku Jane Fonda? Ma 85 lat i zachwyca formą [FOTO]

Wiecznie młoda!

Jane Fonda ma 86 lat i wygląda świetnie! Królowa aerobiku pokazała nowe zdjęcie

2023-08-31 10:10

To po prostu nie do wiary! Jane Fonda (86 l.) zatrzymała czas. Wiekowa królowa aerobiku z lat osiemdziesiątych nadal jest ciągle w ruchu. Jane Fonda przekonuje, że po osiemdziesiątce też można i trzeba ćwiczyć. I sama jest najlepszym dowodem na to, że efekty takich ćwiczeń potrafią naprawdę zaszokować! Gwiazda wygląda po prostu rewelacyjnie.

Jane Fonda ma 86 lat i sylwetkę nastolatki! Królowa aerobiku nadal zachwyca doskonałą formą

Jak ten czas leci! Aż trudno uwierzyć, że legendarna Jane Fonda ma już 86 lat. Właśnie tyle skończy w grudniu 2023 roku. Aktorka, którą znamy przede wszystkim z tytułowej roli w kultowej „Barbarelli”, ale też ze sławnych nagrań z instruktażem aerobiku, nie zamierza zwalniać tempa. Wiekowa królowa aerobiku z lat osiemdziesiątych nadal jest ciągle w ruchu. Jane Fonda przekonuje, że po osiemdziesiątce też można i trzeba ćwiczyć. I sama jest najlepszym dowodem na to, że efekty takich ćwiczeń potrafią naprawdę zaszokować! Gwiazda wygląda po prostu rewelacyjnie. Fonda wrzuciła swoją nową fotkę na Instagram niczym celebrytki młodsze o 70 lat. W stroju do ćwiczeń gwiazda ma sylwetkę nastolatki!

"Nieważne jak często się ruszasz i jaki rodzaj ruchu wybierasz, o ile tylko jesteś w ruchu"

Nic dziwnego, że gwiazda wzięła udział w kampanii H&M promującej aktywny tryb życia. "Nieważne jak często się ruszasz i jaki rodzaj ruchu wybierasz, o ile tylko jesteś w ruchu" - przekonuje Jane Fonda nie tylko seniorów. A fani rozpływają się w zachwytach! "Spektakularne! Zawsze była moją idolką i jest nią nadal" - pisze jedna z fanek. "Piękna w każdym wieku" - dodaje inny wielbiciel. "Dajesz nieprawdopodobny przykład innym" - podsumowuje następny internauta, a Jane Fonda dalej wygina śmiało ciało!

Sonda
Czy ćwiczysz regularnie?

Rozpoznaj aktora lub aktorkę po zdjęciu z dawnych lat

Pytanie 1 z 6
Kto to jest?
Zdjęcie
Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym w Kobylej Górze