Jennifer Lopez i Britney Spears w identycznych kostiumach kąpielowych. Która wygląda lepiej?

i

Autor: Shutterstock Gwiazdy postawiły na tę samą stylizację

Wakacyjny pojedynek gwiazd

Jennifer Lopez i Britney Spears w identycznych strojach kąpielowych. Która wygrywa?

2022-07-29 12:37

Obie są gwiazdami wielkiego formatu, obie są aktualnie na świeczniku. Jennifer Lopez niedawno w sekrecie wyszła za Bena Afflecka, Britney Spears powiedziała "tak" Samowi Asghariemu. Świeżo upieczone żony zadały szyku w tych samych strojach kąpielowych. Która z piosenkarek prezentuje się lepiej w obłędnie drogim "monokini"?

Jennifer Lopez (52 l.) od paru tygodni jest już panią Affleck. Gwiazda, od kilku miesięcy nosząca na palcu zjawiskowy pierścionek zaręczynowy, powiedziała sakramentalne "tak" Benowi Affleckowi podczas spontanicznej i skromnej uroczystości ślubnej w Las Vegas. Wcześniej media donosiły, że planuje wystawne hollywoodzkie wesele w królewskim stylu, tymczasem ślub odbył się nocą, a tuż po nim para wróciła swoim prywatnym samolotem do Los Angeles. Podobno Lopez zaciągnęła Afflecka przed ołtarz w obawie, że ten się w końcu rozmyśli. Latynoska piękność zaledwie parę dni później pojawiła się całkiem naga na billboardach, reklamując nową linię swoich kosmetyków do ciała. Do jednego zdjęcia się ubrała - w oszałamiający, biały kostium kąpielowy od Normy Kamali, który kosztuje ponad 1,2 tys. zł.

Britney Separs w różu. Gwiazda gotowa na plażę

Przepiękne "monokini" [połączenie bikini z jednoczęściowym kostiumem - przyp. red.] było też jakiś czas temu obiektem zachwytu innej gwiazdy, młodszej od J.Lo o 12 lat Britney Spears. Ona postawiła na jego różową wersję. Która z pań wygląda w kostiumie lepiej?

CZYTAJ TAKŻE: Heidi Klum szokuje! Całkiem nago wije się w pościeli. To zdjęcie wbija w fotel!

Marysia Sadowska w bikini na plaży

Przerwany ślub Britney Spears. Awantura na weselu

Britney Spears, podobnie jak Jennifer Lopez, też jest od niedawna szczęśliwą mężatką. Do ślubu z 28-letnim trenerem i modelem, Samem Asgharim, pojechała białą karocą, a na wesele zaprosiła między innymi Selenę Gomez i Paris Hilton. O mały włos do ożenku by nie doszło, bo uroczystość przerwał nagle pierwszy mąż gwiazdy, z którym legalnym małżeństwem Britney była zaledwie przez kilkadziesiąt godzin! Mężczyzna wtargnął na ceremonię i krzyczał, że jest jedynym prawdziwym mężem Spears. Incydent skończył się interwencją policji. 

CZYTAJ TAKŻE: Dwuletnia dziewczynka wypadła z piątego piętra. Złapał ją przypadkowy świadek! [WIDEO]

Jennifer Lopez i Britney Spears w identycznych kostiumach kąpielowych. Która wygląda lepiej?

i

Autor: Shutterstock Gwiazdy postawiły na tę samą stylizację
Sonda
Jennifer Lopez czy Britney Spears - która wygląda lepiej w stroju kąpielowym?