Uratowane dziecko

i

Autor: Twitter Uratowane dziecko

O krok od tragedii

Dwuletnia dziewczynka wypadła z piątego piętra. Złapał ją przypadkowy świadek! [WIDEO]

2022-07-28 11:39

31-latek, który uratował życie dwulatce, już został obwołany superbohaterem. Mężczyzna akurat parkował samochód, gdy nagle usłyszał potężny huk. Zauważył, że na metalowy dach przy jednym z budynków spadło dziecko i zsuwa się na ziemię. Nie zastanawiając się ani chwili rzucił się na ratunek i złapał dziewczynkę, zanim uderzyłaby głową o beton. Jest nagranie!

To mogło skończyć się tragedią! Do przerażającego incydentu doszło w prowincji Zhejiang w Chinach. Jak relacjonuje "Metro", 31-letni Shen Dong parkował akurat swój samochód naprzeciwko bloku mieszkalnego, gdy usłyszał głośny huk. Zauważył, że dziecko spadło na stalowy dach nad najniższą kondygnacją budynku i ześlizguje się w kierunku betonowej nawierzchni. Nagranie z kamer przemysłowych, które zarejestrowały zdarzenie, pokazuje, że mężczyzna próbuje wezwać przez telefon pomoc, ale gdy widzi, że dziecko się zsuwa, natychmiast rzuca się na pomoc dziewczynce i w ostatniej chwili ją łapie.

Uratowana 2-latka ma połamane nogi

Jak podają lokalne media, 2-latka wypadła z okna na piątym piętrze budynku. Dziecko błyskawicznie trafiło do szpitala, gdzie okazało się, że doznało obrażeń nóg i płuc, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

CZYTAJ TAKŻE: IKEA po rosyjsku? Meble wyprodukują więźniowie z Uralu. Mają być tańsze i lepsze

CZYTAJ TAKŻE: Rosjanie żywcem grzebią rannych kolegów z armii? Matki żołnierzy błagają Putina!

Matka dziecka, które wypadło z okna na warszawskim Żoliborzu doprowadzona do prokuratury.

Uratował dziecko: "Nie pamiętam szczegółow"

"Szczerze mówiąc, nie pamiętam szczegółów" - mówił po wszystkim Shen, którego rodacy okrzyknęli superbohaterem. "Nie pamiętam, czy bolały mnie ramiona, czy coś. To był tylko instynkt, musiałem się do niej dostać. Miałem szczęście, że zdążyłem. W przeciwnym razie czułbym się absolutnie okropnie" - przyznał w rozmowie z mediami. 

CZYTAJ TAKŻE: Putin latami "testował" swoją żonę. Wymieniła go na młodszego, dziś żyje jak w bajce!

Sonda
Widzisz dziecko siedzące w oknie. Co robisz?