Jennifer Lopez kusi NAGOŚCIĄ! Biust i pupa w całej okazałości

2021-03-02 12:10 zw
Jennifer Lopez
Autor: Instagram Jennifer Lopez

Ach ta Jennifer Lopez (51l.) Latynoska gwiazda potrafi kusić swoimi wiecznie młodymi wdziękami jak doprawdy mało która piękność. Tym razem seksowna J Lo wrzuciła na Instagrama zdjęcie, które u niejednego fana wywoła rumieńce! Tak gorąca Jennifer nie była chyba jeszcze nigdy. Pokazała naprawdę bardzo wiele. Jej krągły biust i legendarna pupa są widoczne w niemal całej okazałości. Poszła na całość! Widać praktycznie wszystko.

Ale gorąca fotka! Jennifer Lopez (51 l.) tym razem naprawdę nie szczędziła fanom widoku swoich niemal nagich wdzięków. Latynoska piękność zrobiła sobie wyjątkowo seksowne selfie w lustrze. "#selfcaresunday" - podpisała zdjęcie, a podpis ten oznacza mniej więcej tyle, co "niedziela poświęcona na dbanie o samą siebie". A J Lo musi mieć na to naprawdę magiczne sposoby! Ona w ogóle się nie starzeje. A na zdjęciu jej krągły biust i legendarna pupa są widoczne w niemal całej okazałości. Poniżej zobaczysz galerię.

NIE PRZEGAP: Nicolas Sarkozy SKAZANY! TRZY lata więzienia dla byłego prezydenta

Widać praktycznie wszystko! Żadnych nadmiarowych kilogramów i fałdek, jedynie doskonałe kształty. Najwyraźniej złośliwe plotki o tym, jakoby A-Rod nie był wierny swojej ukochanej nie są zgodne z prawdą. Bo wszakże jak ktokolwiek mógłby szukać szczęścia na boku mając pod ręką taką piękność jak Jennifer Lopez?! Po publikacji tej gorącej fotki chyba już nikt nie dowierza owym oszczerczym pogłoskom!

NIE PRZEGAP: Benedykt XVI ujawnia PRAWDĘ! Mówi o GEJOWSKIM lobby i swoim sumieniu

Ćwiczenia na jędrny biust
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze