Jest słodki i ma dwa ogonki. Nie zgadniesz gdzie wyrósł mu drugi

2019-11-14 19:14 MW
SŁODKIE SZCZENIAKI
Autor: cutestpaw.com

Internauci pokochali małego psiaka o imieniu Narwal. I nic w tym dziwnego, bo od jego zabaw nie można oderwać wzroku! Szczeniak został znaleziony na ulicy w stanie Missouri a o tej porze roku jest tam bardzo zimny. Przemarznięty trafił do schroniska i dopiero tam zorientowano się, że jest wyjątkowo. Maluch ma bowiem dwa ogonki, przy czym drugi znajduje się… na głowie.

Pełne imię psa brzmi Narwal Mały Magiczny Jednorożec. Powód? 10-tygodniowy szczeniak, który został znaleziony w stanie Missouri błąkał się na mrozie, bo o tej porze temperatury są tam bliskie zeru nocą, i natychmiast przewieziony do schroniska. Dopiero tam weterynarze zauważyli, że piesek ma na głowie między oczami… ogonek.

Weterynarze postanowili zbadać skąd wziął się ogon na czole szczeniaka. Zrobili zdjęcie rentgenowskie głowy, które wykazało, że ogon nie jest przymocowany do czegokolwiek. Nie ma z niego żadnych korzyści, ale też nie sprawie psu żadnego bólu. Z medycznego punktu widzenia nie trzeba więc usuwać dodatkowego ogonka.

Internauci z kolei oszaleli na punkcie psa z ogonem na głowie. Ma tysiące fanów i wiele osób wysyła do schroniska aplikację z chęcią adopcji. Choć Narwal jest zdrowy, pracownicy schroniska uważają, że szczeniak nie jest jeszcze gotowy na adopcję. Narwala czekają jeszcze szczepionki ochronne. Poza tym weterynarz chce sprawdzić, czy ogonek na głowie będzie rósł.

Najnowsze