Adoptuj Forda! Psiak odda Ci swoje serce

2019-10-09 14:45 MROK
Ford czeka na człowieka
Autor: Schronisko w Gaju Ford czeka na człowieka

Dla psa to wielka tragedia... Kiedyś miał kochający, ciepły dom, fajnego pana, pełną miskę i drapanie za uchem, teraz ma... schroniskowy kojec. Ford (8 l.) do psiego przytuliska trafił po śmierci swojego właściciela. Teraz ośmioletni psiak ze Schroniska w Gaju (woj. wielkopolskie) odda swoje serce każdemu, kto go pokocha. – To wyjątkowy pies. Zasługuje na mądrego i kochającego przyjaciela – mówi Barbara Kostrzewska, wolontariuszka ze Schroniska.

Ford trafił do schroniska po śmierci swojego właściciela. Dziś ma już 8 lat i jest psem w sile wieku. - Niedawno znalazła się rodzina, która postanowiła go adoptować, jednak szybko się znudził i wrócił – mówi pani Magda, pracownik Schroniska. Ford to pies bardzo aktywny, lubi się wybiegać, wyszaleć za piłką, ale potrafi pokazać też swoją niezależność. - Najlepiej, gdyby trafił do domu bez dzieci, a już na pewno bez małych dzieci oraz bez zwierząt. Ford nie akceptuje ani psów, ani suczek – mówi pani Magda. Ale gdy kogoś pokocha - potrafi być oddany.

Ford czeka na człowieka
Autor: Schronisko w Gaju Ford czeka na człowieka

- Z Fordem wychodzę na spacery od 1,5 roku. Początkowo nie był w ogóle zainteresowany tym, kto jest na drugim końcu smyczy - po prostu cieszył się, że wychodzi na spacer. Dopiero po jakimś czasie, powolutku, ze spotkania na spotkanie, poznawał mnie, pozwalał się dotknąć, pogłaskać. Teraz, gdy po niego przychodzę, najpierw rzuca się z miłością - musi mnie obcałować, oblizać, wskoczyć na kolana i dopiero potem idziemy na spacer – opisuje spotkania z Fordem Barbara Kostrzewska, której bardzo zależy na tym, by psiak znalazł kochającego go człowieka.

Forda można zaadoptować. Wystarczy wcześniej zadzwonić do Schroniska w Gaju pod nr tel. 730-540-162.