Putin vs Biden

i

Autor: AP

Jest reakcja Kremla!

Joe Biden przestał się hamować! Tak wprost nazwał Putina! Język plugawy jak z rynsztoku!

2024-02-22 10:52

Joe Biden w obliczu zbliżających się wyborów prezydenckich uczestniczy w wydarzeniach, związanych ze zbiórką funduszy na kampanię wyborczą. W trakcie jednego z nich prezydent USA miał zdecydowanie odejść od dyplomatycznych standardów. Biden, mówiąc o Władimirze Putinie, określił go mało zaszczytnym mianem "szalonego sk********"! Na reakcję Kremla nie trzeba było długo czekać!

Joe Biden w trakcie spotkania z darczyńcami miał ich ostrzegać, ze choć zawsze istnieje ryzyko konfliktu nuklearnego, to egzystencjalnym zagrożeniem dla ludzkości pozostają zmiany klimatu. - Klimat to ostatnie zagrożenie egzystencjalne - miał oznajmić. - Mamy szalonych sk*********, jak ten Putin i inni, i zawsze musimy się martwić konfliktem nuklearnym, ale egzystencjalnym zagrożeniem dla ludzkości są (zmiany) klimatyczne – stwierdził bezpardonowo.

Zobacz: Władimir Putin naprawdę powiedział to o Bidenie! Ludzie nie mogą w to uwierzyć

Przedstawiciele Kremla nie kazali nam długo czekać na swoją reakcję. Rzecznik Dmitrij Pieskow określił wypowiedź Bidena jako "kiepską próbą zaprezentowania się w roli hollywoodzkiego kowboja". - Użycie przez prezydenta Stanów Zjednoczonych takiego języka wobec głowy innego państwa raczej nie załamie naszego prezydenta - oznajmił. - Poniża jednak tych, którzy sięgają po podobne słownictwo - dodał ironicznie.

Galeria poniżej: Indory u prezydenta USA! Joe Biden ułaskawił ptactwo

Joe Biden w Kijowie! Niespodziewana wizyta prezydenta USA na Ukrainie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki