Wypadek pendolino w Czechach

i

Autor: Policja czeska Wypadek pendolino w Czechach

Katastrofa Pendolino! Zderzyło się z lokomotywą w Czechach. Ofiara i ranni

2022-06-27 10:37

Tragiczny wypadek w Czechach, tuż przy granicy z Polską! W poniedziałek, 27 czerwca, czeskie Pendolino zderzyło się z lokomotywą na stacji Bogumin. Jedna osoba nie żyje, pięć innych odniosło obrażenia. Ofiara śmiertelna to maszynista pociągu Pendolino. Ruch w kierunku Polski został całkowicie wstrzymany. Co doprowadziło do katastrofy kolejowej w Czechach?

Pendolino zderzyło się z lokomotywą. Jedna ofiara i pięć osób rannych

"Przed godziną 6 rano z dworca Bogumin odjechał pociąg w kierunku Ostrawy. Doszło do zderzenia z lokomotywą manewrową. Ruch na linii jest ograniczony, ruch w kierunku Polski jest całkowicie wstrzymany. Wszystkie jednostki IRS są na miejscu". Taki komunikat opublikowała na swoim koncie na Twitterze czeska policja. W poniedziałek, 27 czerwca o godzinie szóstej rano doszło do tragicznego wypadku na kolei tuż przy polskiej granicy. Czeskie Pendolino wkrótce po ruszeniu ze stacji zderzyło się z lokomotywą na stacji Bogumin. Jedna osoba nie żyje, pięć innych odniosło obrażenia. Ofiara śmiertelna to maszynista pociągu Pendolino należącego do Kolei Czeskich. W części pasażerskiej Pendolino w chwili wypadku było tylko szesnaście osób, nikomu nic się nie stało, pasażerowie zostali bezpiecznie ewakuowani z czeskiego Pendolino.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ojciec wyprowadzał pięcioraczki na smyczy! Na TikToku zawrzało

PRZECZYTAJ TAKŻE: Masakra podczas korridy! Runęła trybuna pełna ludzi. Szokujące wideo

Sonda
Podróżujesz pociągami?

Wypadek Pendolino w Czechach. Wstępne ustalenia w sprawie przyczyn tragedii

Ranni to pracownicy kolei. Na miejsce tragicznego zdarzenia skierowano sześć zastępów straży pożarnej. Ruch kolejowy w kierunku Polski został całkowicie wstrzymany. Co doprowadziło do katastrofy kolejowej w Czechach? Według wstępnych doniesień lokalnych mediów, pierwszeństwo na torach mogło wymusić Pendolino, które w chwili wypadku nie miało zezwolenia na przejazd.

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Na Kremlu już zdecydowano. Rosja chce wciągąć w wojnę kolejny kraj". Zełenski ostrzega!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wróżbitka o związku Meghan Markle i księcia! Nie ma dobrych wieści

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jedynie połowa z was zdoła zdobyć 5/10!

Pytanie 1 z 10
Który wodospad w Polsce jest największy?
Pociąg "Słoneczny" wrócił na trasę z Warszawy do Gdyni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE