Dzieci na smyczy

i

Autor: Tik Tok Dzieci na smyczy

Ojciec wyprowadzał pięcioraczki na smyczy! Na TikToku zawrzało

2022-06-27 9:41

Urodziło mu się pięcioro dzieci naraz, nie dał sobie rady bez smyczy! Na TikToku rozpętała się wielka dysputa pod filmikiem wrzuconym przez pewnego ojca pięcioraczków. Drix Leman ze Stanów Zjednoczonych pokazał, jak wyprowadza wszystkie swoje dzieci na spacer. Ta metoda nie spodobała się części obserwatorów z TikToka. Mają rację czy przesadzają?

Taki poród zdarza się raz na pięćdziesiąt milionów urodzeń! Mało kto zna kogoś, komu urodziły się trojaczki, a co dopiero pięcioraczki. Spotkało to między innymi Drixa Lemana ze Stanów Zjednoczonych. Dziś pięcioraczki mają po parę lat i chodzą już same - jak łatwo się domyślić, trudno jest biegać za nimi wszystkimi naraz, zwłaszcza jeśli rozpierzchną się w kilku różnych kierunkach. Drix Leman postanowił więc poradzić sobie z tym w specyficzny sposób.

Ojciec pięcioraczków pokazał szczere nagranie

Wśród licznych filmików na temat rodzicielstwa, jakie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku, umieścił także małą relację ze spaceru z pięcioraczkami. "Nigdy nie chciałem kupować smyczy dla dzieci, dopóki nie urodziły mi się pięcioraczki" - podpisał pięciokrotny ojciec to nagranie. Co widać na filmie, który podzielił użytkowników TikToka?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Masakra podczas korridy! Runęła trybuna pełna ludzi. Szokujące wideo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicza katastrofa na Księżycu! Stoją za tym Chiny?

Sonda
Czy to źle, że pięcioraczki są wyprowadzane na smyczy?

Ojciec wyprowadził pięcioraczki na spacer na smyczy

Otóż na filmie udostępnionym na TikToku przez ojca pięcioraczków widzimy, jak mężczyzna wyprowadza je wszystkie naraz na spacer - na smyczy, która ma pięć odgałęzień. Tym sposobem dzieci nie pouciekają, choć wygląda to dosyć dziwnie. "Co ty wyprawiasz?! Dzieci to nie psy!" - bulwersują się niektórzy obserwatorzy konta Drixa Lemana na TikToku. Inni wykazują więcej zrozumienia i tłumaczą, że w końcu chodzi o opanowanie pięcioraczków i ich bezpieczeństwo. A ty co o tym myślisz? Głosuj w naszej sondzie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Matka ZJADŁA chomika córki żywcem! Film trafił do sieci

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wróżbitka o związku Meghan Markle i księcia! Nie ma dobrych wieści

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jedynie połowa z was zdoła zdobyć 5/10!

Pytanie 1 z 10
Który wodospad w Polsce jest największy?
Ciąża mnoga cz. 1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE