Książę Harry z Meghan Markle

i

Autor: AP Książę Harry z Meghan Markle

Wróżbitka o związku Meghan Markle i księcia! Nie ma dobrych wieści

2022-06-27 5:00

Sławna jasnowidząca ujawniła, co ujrzała w swoich wizjach! Zobaczyła Meghan Markle i księcia Harry'ego rozdzielonych i poróżnionych! Australijska wróżbitka Georgina Walker twierdzi, że uciekinierzy z brytyjskiej rodziny królewskiej nie wytrwają już długo w małżeństwie. Powiedziała ile dokładnie będzie trwać ich związek. To nie są dobre wieści!

Meghan Markle i książę Harry. Kryzys małżeński?

Meghan Markle i książę Harry pobrali się w maju 2018 roku. Świat niewiele jeszcze wiedział wówczas o średnio znanej amerykańskiej aktorce, która podbiła serce wnuka samej Elżbiety II. Potem okazało się, że o dziwo piękna, uśmiechnięta i stylowa Meghan Markle nie została polubiona ani przez prasę, ani przez brytyjską rodzinę królewską. Mnożyły się doniesienia o konfliktach żony księcia Harry'ego zwłaszcza z pałacowymi pracownikami - ci oskarżyli ją potem o mobbing. W końcu na przełomie 2019 i 2020 roku Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że nie wracają Z Kanady do Wielkiej Brytanii i rezygnują z funkcji pracujących członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziś mają dwójkę dzieci i niedawno obchodzili czwartą rocznicę ślubu. Plotki o pierwszych małżeńskich kryzysach zdążyły się już pojawić. Według "New Idea" w Kalifornii była aktorka i książę "prowadzą osobne życia". Tym razem na temat kryzysu wypowiedziała się w programie The Night Show with Mitch Churi słynna wróżbitka z Sydney. Georgina Walker ujawniła, co ujrzała w swoich wizjach!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodzina królewska ukrywa skandal związany z Meghan Markle? Wiadomo, o co może chodzić!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ujawniono plany księżnej Kate i Williama! Chcą wyrzucić tę osobę z rodziny królewskiej

Sonda
Ile przetrwa małżeństwo Meghan i Harry'ego?

"Zawsze mówiłam, że daję im pięć lat"

Zobaczyła Meghan Markle i księcia Harry'ego rozdzielonych i poróżnionych! Australijska wróżbitka Georgina Walker twierdzi, że uciekinierzy z brytyjskiej rodziny królewskiej nie wytrwają już długo w małżeństwie. Powiedziała ile dokładnie będzie trwać ich związek. To nie są dobre wieści! "Odkąd się pobrali, zawsze mówiłam, że daję im pięć lat. Kiedy spojrzałam na energię między nimi, ona bardzo grała, ale on był blady jak duch. Myślę, że dotarło do niego, co porzucił. Myślę, że to będzie dla nich poważnym problemem. Rozłam nadciąga, zobaczycie" - wieszczy wróżbitka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Córka księżnej Kate zaszokowała wszystkich! "Jest w tym świetna"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ekspert od mowy ciała bezlitosny dla Meghan Markle! Zauważył jeden szczegół

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Jego obraz zawisł w komnatach Księżnej Yorku, Sary Ferguson
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE