Harry, Meghan

i

Autor: HARPO PRODUCTION Harry, Meghan

Poważny kryzys w związku Meghan Markle i księcia?! "Prowadzą osobne życia"

2022-04-03 6:59

Meghan Markle i książę Harry przechodzą poważny kryzys małżeński?! Według informacji "New Idea" i nie tylko, drogi brytyjskiego księcia i Meghan od miesięcy się rozchodzą. Para uciekinierów z rodziny królewskiej nie pokazuje się razem, a to, co zrobił ostatnio książę Harry w miejscu publicznym, może naprawdę dawać do myślenia. Kłopoty w raju?

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego jeszcze zimą nie schodził z czołówek portali. Sytuacja na świecie sprawiła jednak, że plotki o brytyjskiej rodzinie królewskiej zeszły na dalszy plan. Tymczasem właśnie teraz w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harry'ego zaczęły dziać się bardzo tajemnicze i dające do myślenia rzeczy. Czyżby pierwszy poważny kryzys? Według informacji "New Idea" i nie tylko drogi brytyjskiego księcia i Meghan od miesięcy się rozchodzą. Para uciekinierów z rodziny królewskiej nie pokazuje się razem. "Często widać go, jak samotnie jeździ na rowerze lub spaceruje z psem. Meghan jest rzadko widywana i prawie nigdy z mężem, kiedy wyjeżdża na małe zakupy. Harry i Meghan wydają się prowadzić osobne życia" - zdradza "New Idea" osoba z otoczenia pary, prawdopodobnie sąsiad z kalifornijskiego Montecito. Podobno Harry często ucieka w góry położone za własną rezydencją. "To świetnie, że dopasowuje się do życia w USA, ale pierwsze pytanie, które narzuca się każdemu, kto go widzi, brzmi: 'Gdzie jest twoja żona?!'" - dodaje źródło. To jednak nie wszystko.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skandal w rodzinie królewskiej! To stało się w kościele na oczach wszystkich

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramat księżnej Kate i królowej brytyjskiej! To mógł być już ostatni raz

Sonda
Czy Harry i Meghan się rozwiodą?

To, co zrobił ostatnio książę Harry w miejscu publicznym, może naprawdę dawać do myślenia. Otóż Harry włożył kowbojski kapelusz i pojechał do Teksasu oglądać... rodeo. "Jego żona jest znana z aktywizmu na rzecz zwierząt - to szokujące, że zdecydował się pokazać w takim miejscu" - komentuje świadek dla "Radar Online".

Przypomnijmy, że Meghan i Harry pobrali się w 2018 roku, pod koniec 2019 wyjechali do Kanady, a potem do USA, gdzie zamieszkali na stałe, rezygnując ze stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Królowa brytyjska porusza się już na wózku inwalidzkim?! Nowe zdjęcia mówią wszystko

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ale wpadka! Kate Perry pękły SPODNIE na scenie. ZDJĘCIA i WIDEO

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE