Skandal w rodzinie królewskiej! To stało się w kościele na oczach wszystkich

2022-03-30 11:15
msza za księcia filipa
Autor: AP/SUPER EXPRESS msza za księcia filipa

Sensacja podczas podniosłej mszy upamiętniającej zmarłego księcia Filipa! Poważną atmosferę zakłócił niespodziewany skandal. W momencie, w którym do Opactwa Westministerskiego weszła królowa Elżbieta II, wszyscy oniemieli. Nikt nie spodziewał się, że może dojść do takiego skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej w tak wzniosłej chwili!

To miały być uroczyste i wzruszające chwile, w których brytyjska rodzina królewska w godny sposób odda hołd zmarłemu rok temu księciu Filipowi. Uroczysta msza za księcia Filipa w Opactwie Westministerskim, która odbyła się we wtorek, 29 marca, była tematem szeroko dyskutowanym w Wielkiej Brytanii. Do końca zastanawiano się, czy królowa Elżbieta II, uskarżająca się od pewnego czasu na problemy z poruszaniem się, podoła obecności na mszy. W końcu nadeszła pora uroczystości. W opactwie zjawili się wszyscy najważniejsi członkowie rodziny królewskiej, w tym książę Karol z Camillą czy książę William z Kate i dziećmi. W momencie, w którym do Opactwa Westministerskiego weszła królowa Elżbieta II, wszyscy oniemieli. Nikt nie spodziewał się, że może dojść do takiego skandalu. Otóż monarchini niby nigdy nic towarzyszył upadły książę Andrzej, bohater seksafery, któremu dopiero co odebrano honorowe tytuły i patronaty. Andrzej był na tyle bezczelny, że doprowadził swoją matkę pod sam ołtarz na jej miejsce i sam zasiadł w pierwszym rzędzie - nawet William i Kate siedzieli w drugim. Królowa pozwoliła mu na to, wybaczając seksaferę, a może to samowolne działanie znanego z arogancji księcia? Teraz na Wyspach nie milkną komentarze!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Królowa brytyjska porusza się już na wózku inwalidzkim?! Nowe zdjęcia mówią wszystko

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramat księżnej Kate i królowej brytyjskiej! To mógł być już ostatni raz

Książę Andrzej został oskarżony o trzykrotne zmuszenie do seksu 17-letniej wówczas Amerykanki Virginii Giuffre, dziś 38-latki. Kobieta była jedną z "seksualnych niewolnic" znanego amerykańskiego pedofila Jeffreya Epsteina, który parę lat temu w tajemniczych okolicznościach powiesił sie w więziennej celi. Andrzej najpierw zaprzeczał oskarżeniom, potem wobec pozwu cywilnego od Giuffre zamiast bronić się w sądzie, zdecydował się na ugodę. Jak ustalił "Telegraph", w sumie upadły książę będzie musiał zapłacić około 64 milionów złotych na rzecz fundacji charytatywnej założonej przez pozywającą Giuffre.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajna córka Putina odnaleziona?! Żyje w niewyobrażalnym luksusie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gdzie jest Alina Kabajewa? Szwajcaria przerywa milczenie w sprawie "kochanki Putina"!

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE