Dramat księżnej Kate i królowej brytyjskiej! To mógł być już ostatni raz

2022-03-23 14:41
Książę William i księżna Kate z wizytą na Jamaice
Autor: AP Książę William i księżna Kate z wizytą na Jamaice

Księżna Kate przeżyła ostatnio chwile radości przeplatane gorzkim upokorzeniem! Podobnie jak królowa Elżbieta II. Brytyjska księżna z mężem księciem Williamem udali się na rajską Jamajkę z oficjalną wizytą. Wydawało się, że wszystko pójdzie doskonale, ale na miejscu doszło do nieprzyjemnej dla książęcej pary sytuacji. To prawdopodobnie była ostatnia taka wizyta Kate!

Kolejny kryzys w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Chociaż oczy całego świata zwrócone są teraz na Ukrainę, to "royalsi" wypełniają jak zwykle swoje obowiązki i jeżdżą po całym świecie, między innymi odwiedzając swoje zamorskie dobra. Tak było i tym razem, ale skończyło się upokorzeniem i skandalem! Brytyjska księżna z mężem księciem Williamem udali się na rajską Jamajkę z oficjalną wizytą. Wydawało się, że wszystko pójdzie doskonale, ale na miejscu doszło do niewygodnej dla książęcej pary sytuacji. Przed przylotem Kate i Williama na wyspie ruszyły protesty. Ludzie domagali się, by rodzina królewska przeprosiła za niewolnictwo i wypłaciła Jamajce reparacje. Wcześniej książę Karol mówił, że niewolnictwo "na zawsze naznaczyło naszą historię", ale książęta Cambridge nie zdecydowali się na osobne przemówienie w tej sprawie... To nie wszystko.

PRZECZYTAJ TEŻ: Królowa brytyjska oddaje władzę synowi?! Niepokojące doniesienia o stanie zdrowiaPRZECZYTAJ TAKŻE: Rzecznik Putina mówi, czy Rosja użyje broni atomowej. Tajemnicze słowa

Według brytyjskiej prasy już na najwyższych szczytach władzy Jamajki mówi się, że pora skończyć z panowaniem Elżbiety II. Bo choć Jamajka od ponad półwiecza jest niepodległa, to formalnie głową państwa pozostaje królowa brytyjska. W tej sprawie ma się odbyć referendum i wszystko wskazuje na to, że ludzie wybiorą niezależność od korony oraz przekształcenie Jamajki w republikę jeszcze w tym roku. Mogła to być zatem ostatnia taka wizyta Kate! Na zdjęciach robiła jednak dobrą minę do złej gry... Wcześniej rządy królowej odrzucił Barbados, tam doszło do tego poprzez decyzję parlamentu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Książę Harry miał operację plastyczną?! Nowe zdjęcie może szokować

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE