Królowa brytyjska oddaje władzę synowi?! Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia

2022-03-14 10:40
Rodzina królewska
Autor: AP Brytyjski książę molestował masażystkę? "Wciąż mówił o seksie analnym"

Nadchodzą poważne zmiany w Wielkiej Brytanii? Brytyjska prasa publikuje zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne doniesienia na temat królowej Elżbiety II! Kalendarz jej spotkań podobno zostaje pospiesznie zmieniany, a następca tronu książę Karol oraz książę William powinni być w pogotowiu na wypadek nowych zadań. Wiadomo, że chodzi o stan zdrowia królowej brytyjskiej.

Jak czuje się królowa brytyjska? Tragiczne wydarzenia na Ukrainie w oczywisty sposób przyćmiły wszelkie doniesienia z brytyjskiej rodziny królewskiej. Mówiono jednak o poparciu, jakiego książę Karol czy William i Kate udzielili stronie ukraińskiej. Królowa z zasady nie może wypowiadać się na tematy polityczne, jednak niebiesko-zółte kwiaty stojące w pałacu podczas spotkania z Justinem Trudeau zostały odczytane jako ważny gest Elżbiety II, która osobiście przyjęła premiera Kanady na audiencji. Podczas tego spotkania nie sposób było nie zauważyć osłabienia królowej - uśmiechniętej i żywo zainteresowanej spotkaniem, ale przygarbionej i bladej. A teraz brytyjska prasa publikuje zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne doniesienia na temat królowej Elżbiety II! Kalendarz jej spotkań podobno zostaje pospiesznie zmieniany, a następca tronu książę Karol oraz książę William powinni być w pogotowiu na wypadek nowych zadań. Co się stało?!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Koniec McDonald's w Rosji! Fan PRZYKUŁ się do baru, hamburgery w sieci za fortunę

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jest postęp w negocjacjach z Rosją? Te słowa dają nadzieję. Wojna na Ukrainie

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

Jak pisze "Daily Mail" powołując się na źródła w rodzinie królewskiej, królowa co prawda nie zachorowała, ale zarówno ona, jak i jej doradcy "zaakceptowali fakt, iż dosięgnęły jej słabości związane z długim życiem". Właśnie dlatego kalendarz królowej jest zmieniany, tak by nie podejmowała wysiłku ponad miarę. Obowiązki będą stopniowo przejmowane przez innych członków rodziny królewskiej. Nawet oficjalnie przedstawiciel pałacu powiedział brytyjskim dziennikarzom, że "nie wyklucza, że Jej Wysokość będzie brała udział w mniejszych lub jednoosobowych wydarzeniach". 6 lutego 2022 roku minęło 70 lat, odkąd Elżbieta II została królową Wielkiej Brytanii. Data koronacji to 2 czerwca 1953 roku. Królowa Elżbieta II od 13 października 2016 jest najdłużej panującą żyjącą głową państwa na świecie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Instagram w Rosji JUŻ zamknięty! Influenserki w histerii

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rządowe elity przeciw Putinowi? Przecieki z Kremla ujawnione

Michał Kamiński: Ukraińcy umierają dzisiaj w imię europejskich wartości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE