Katie Melua w ciąży

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Katie Melua w ciąży

Piosenkarka została mamą

Katie Melua była w ciąży. Teraz pochwaliła się urodzeniem synka

2022-12-09 20:44

Katie Melua kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest w ciąży! Ta informacja obiegła świat, a fani spieszyli z gratulacjami. Artystka w jednym z postów pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Jednak mimo ciąży Katie Melua nie zamierzała zwolniać tempa i przy okazji zapowiedziała swoją trasę koncertową. - To moja pierwsza trasa z ciążowym brzuszkiem - napisała pod zdjęciem. Teraz pochwaliła się urodzeniem synka.

Katie Melua jest w ciąży. Pokazała zdjęcie brzuszka

Katie Melua spodziewa się dziecka! Piosenkarka znana z utworów takich jak "Nine Milion Bicycles", czy "Piece by Piece" przekazała radosną wiadomość o ciąży na Instagramie. Zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek artystki ucieszyło fanów. Pod fotografią sypią się gratulacje. Katie Melua wyszła za mąż w 2012 roku za Jamesa Toselanda. - Mam 36 lat i jestem Gruzinką, więc możesz sobie łatwo wyobrazić, że moja mama od lat marzy, żeby zostać babcią. Bardzo marzę o założeniu rodziny - mówiła jeszcze kilka miesięcy temu w wywiadzie udzielonym Dzień Dobry TVN. Teraz to marzenie się spełniło. Katie Melua w ciąży wygląda kwitnąco i najwyraźniej czuje się dobrze, ponieważ zapowiedziała również trasę koncertową, którą wkrótce rozpoczyna. - Oto jesteśmy, zespół, który wyrusza w drogę tego lata. To będzie moja pierwsza trasa z ciążowym brzuszkiem! Nie mogę uwierzyć, że właśnie to napisałem. Jedziemy do Zurychu, Strasburga, 6 niemieckich miast i Połągi. Zamierzam prowadzić dziennik wideo, aby udokumentować nasze koncerty i podróże - pisze pod zdjęciem, na którym Melua pozuje z członkami swojego zespołu.

9 grudnia Katie Melua poinformowała o urodzeniu synka i pokazała urocze zdjęcie. - To był najwspanialszy miesiąc. Jesteśmy teraz rodzicami Sandro, to wszystko wydaje się snem, nigdy nie czułem tak silnej miłości. Ale także zmęczenie jest prawdziwe! Jestem bardzo wdzięczna mojemu partnerowi i mam niesamowity szacunek dla samotnych rodziców. Ale przytulanki to co innego - napisała Melua na Instagramie.

Katie Melua - dzieci, mąż

Katie Melua jest jedną z tych artystek, które raczej nie odkrywają swojego prywatnego życia w mediach. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w wieku 18 lat. W tym roku, 16 września skończy 38 lat. 18 stycznia 2012 poinformowała o przyjęciu zaręczyn Jamesa Toselanda. Para pobrała się 1 września 2012 w Królewskich Ogrodach Botanicznych w Kew w Londynie. Para rozwiodła się w 2020 roku. Na razie nie wiadomo, z kim piosenkarka była w ciąży

Krystian Ochman dzieli się swoim wspomnieniem! Nowa piosenka przedpremierowo
Nasi Partnerzy polecają