Kevin Costner, rozwód

i

Autor: AP Kevin Costner, rozwód

Koszmarna sytuacja!

Kevin Costner został bezdomnym?! "Walczy z żoną o miliony i się rozwodzi"

2023-06-16 10:30

Jeden z największych gwiazdorów Hollywood stał się bezdomnym! Kevin Costner (68 l.) przechodzi koszmar z powodu burzliwego rozwodu z Christine Baumgartner (49 l.). Kobieta złożyła wniosek o rozwód w maju, ale wbrew zapisom w intercyzie odmówiła wyprowadzki z wartego 145 milionów dolarów domu w Kalifornii należącego do męża. Costner podjął walkę z dziką lokatorką, na razie bez skutku...

Kevin Costner stał się bezdomnym! Jego żona złożyła wniosek o rozwód i odmówiła wyprowadzki wbrew zapisowi w intercyzie

Jak to możliwe, że dwukrotny laureat Oscara i jeden z największych gwiazdorów Hollywood wart 250 milionów dolarów nie ma dachu nad głową?! Wszystko przez koszmarny rozwód Kevina Costnera (68 l.) i Christine Baumgartner (49 l.), który zamienił się mimo podpisanej intercyzy w wielką batalię prawną. Była modelka i projektantka torebek złożyła wniosek o rozwód 1 maja, podając jako powód "różnice nie do pogodzenia". Para pobrała się z 2004 roku, ma trójkę dzieci w wieku 12, 14 i 15 lat. Oboje chcą dzielonej opieki nad nimi, jednak w kwestii majątku nie ma między niemal byłymi małżonkami zgody. Jak pisze "Daily Mail", kobieta wbrew podpisanej przez siebie intercyzie nie zamierza wyprowadzić się z wartego 145 milionów dolarów domu, który Kevin Costner zakupił w kalifornijskiej Carpinterii na długo przed ślubem, w 1988 roku.

"Byłem kiedyś żonaty, a teraz jestem bezdomny i nie mogę mieszkać we własnym domu" 

Po prostu Christine Bamugartner odmówiła wyjścia, ponadto opłaciła prawników z karty kredytowej męża nie informując go o tym. "To dla mnie zaskakujące i bolesne. Byłem kiedyś żonaty, a teraz jestem bezdomny i nie mogę mieszkać we własnym domu" - deklaruje Kevin Costner. Co teraz będzie? Sprawa jest w toku. Według "Daily Mail" gwiazdor "Tańczącego z wilkami" kontynuuje walkę z prawie byłą żoną i póki co nie ma gdzie się podziać!

Sonda
Czy wśród twoich znajomych ktoś się rozwiódł?

QUIZ. Polskie piosenki o miłości! Potrafisz dokończyć każdy tekst?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki. "Byłaś serca biciem / Wiosną, zimą, życiem / Marzeń moich echem..."
Edyta Górniak o Tinie Turner i koszmarnym rozwodzie