wypadek w usa

i

Autor: Lowndes County Sheriff's Office

Zadziwiające nagranie

Kierowca nie zauważył lawety. Zrobił autem skok jak Adam Małysz! WIDEO

2023-06-01 13:10

Ten film będzie hitem internetu! Kierowca jadący boczną drogą w amerykańskim stanie Georgia z jakichś powodów nie zauważył, że na drodze stoi laweta. Wjechał na nią z impetem i przeskoczył nad jej kabiną, wykonując brawurowy skok niczym Adam Małysz lub kierowca Suzuki na rondzie w Rąbieniu. Wszystko się nagrało.

Jechał drogą i nie zauważył lawety. Po chwili wykonał autem nieprawdopodobny skok!

Policyjna kamera przypadkiem uchwyciła nieprawdopodobny wypadek w Stanach Zjednoczonych! Film zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych i będzie zapewne hitem Youtube. Co na nim widzimy? Film kręcony jest przez policjanta przy drodze w stanie Georgia. Policjanci przyjechali do jakiegoś zdarzenia drogowego. Widzimy lawetę i pojazdy na sygnale, ludzi stojących na poboczu. Film ma najprawdopodobniej udokumentować działania policji związane z jakimś wypadkiem. Ale w pewnym momencie wydarza się coś, co odwraca uwagę wszystkich od tego pierwszego zdarzenia! Boczną drogą, przy której stoi zaparkowana laweta, nagle nadjeżdża samochód osobowy. Jego kierowca najwyraźniej nie zauważa tej lawety. Co było potem?

Kierowca z Georgii wykonał skok jak na rondzie w Rąbieniu

Ciemna osobówka wjechała prosto na najazd lawety, ale kierowca nie miał żadnych szans na niej wyhamować. Samochód przeskoczył nad kabiną lawety i wykonał brawurowy skok, a potem wylądował na jezdni. Film kończy się właśnie w tym momencie, wcześniej policjanci biegli w stronę rozbitego pojazdu. Jak się okazała, prowadziła go 21-latka. Ta sytuacja może nam przypominać o nieco podobnym zdarzeniu z Polski. Chodzi o pamiętny skok 41-latka przez rondo w Rąbieniu. W 2020 roku Suzuki wystrzeliło w powietrze, przefruwając nad przegapionym przez kierowcę rondem i wylądowało na terenie miejscowej parafii, a film z monitoringu pokazujący to wydarzenie był ogromnie popularny.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…
Staranował dostawczakiem rondo w Zduńskiej Woli. Był tak pijany, że się zataczał
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany