Kim była siostra Łucja, która przepowiadała III wojnę światową?

2019-06-04 10:34
Siostra Łucja
Autor: Archiwum

Dla Kościoła katolickiego tajemnice fatimskie to jedne z najbardziej niezwykłych przepowiedni. III słynne opowieści, które dotyczą losów świata, w tym także kościoła. Jedną z osób, która słyszała wizje przekazane przez Maryję, była siostra Łucja. 1925 roku wstąpiła do zakonu karmelitek. Co jeszcze o niej wiemy?

Słynna przepowiednia siostry Łucji, która dotyczy wybuchu III wojny światowej, wraca za każdym razem, gdy na świecie dochodzi do eskalacji konfliktu. Ostatnio głośno było o bardzo chłodnych relacjach na linii Rosja - Stany Zjednoczone oraz o dziwnym zjawisku, które można było zaobserwować w Chinach. Czy słynna wizja siostry Łucji może się spełnić? Portugalska zakonnica przepowiadała, że III wojna światowa może zacząć się od ataku Chin na Rosję.

Co więcej wiemy o siostrze zakonnej? Łucja dos Santos urodziła się w 1907 roku w Ajlustrel, mieście, w którym żyło nieco ponad osiem tysięcy mieszkańców. Jako 10-latka, wraz dwójką dzieci, doznała objawienia Maryi, dziś znanych jako tajemnice fatimskie. W 1925 roku kobieta wstąpiła do zakonu karmelitek, gdzie doświadczyła kolejnej wizji. W 1929 roku Maryja objawiła się jej kolejny raz. Siostra Łucja zmarła w 2005 roku. Bezpośrednią przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca. W Portugalii wprowadzono wówczas żałobę narodową.

Tak wygląda KONIEC WSZECHŚWIATA. Niesamowite WIDEO!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE