Oto najdroższa PUPA świata! Kim Kardashian MILIARDERKĄ! Czy jest bogatsza od Kanye?

2021-04-07 8:10 Zofia Dąbrowska
Kim Kardashian
Autor: Evan Agostini/Invision/AP/East News

Wielkie zmiany na światowej liście miliarderów! Według najnowszego rankingu Forbesa znana przede wszystkim z monstrualnej pupy celebrytka Kim Kardashian (40 l.) właśnie została miliarderką. Na czym dorobiła się amerykańska gwiazdka reality show, które przedsięwzięcia przyniosły jej największy zysk? Tymczasem lista miliarderów poszerza się, a łączny majątek światowych bogaczy przyprawia o zawrót głowy. Wszystko wskazuje na to, że najbogatszych pandemiczny kryzys nie dotyczy! A Kim Kardashian mimo rozwodu z Kanye Westem (43 l.) może nie obawiać się o przyszłość.

Wreszcie słońce wyszło zza chmur dla właścicielki najsłynniejszej pupy w kosmosie! Według najnowszego rankingu Forbesa Kim Kardashian (40 l.), znana przede wszystkim z dorodnych pośladków, właśnie została miliarderką. Majątek Kim Kardashian wynosi obecnie równo miliard dolarów. Na czym dorobiła się amerykańska gwiazdka reality show, które przedsięwzięcia przyniosły jej największy zysk? Nie jest to wcale reality show "Keeping up with the Kardashians", lecz firmy odzieżowe i kosmetyczne: Skims, KKW Beauty i KKW Fragrance. Wielkie znaczenie miała przeprowadzona w 2020 transakcja, podczas której Kim sprzedała Coty udziały w KKW Beauty za 200 milionów dolarów. Czy Kim jest teraz bogatsza od Kanye?

NIE PRZEGAP: Wielkie UPOKORZENIE brytyjskiego księcia! Wydano werdykt, chodzi o przyszłość monarchii

Nie, Kanye West nadal jest niemal dwukrotnie bogatszy od Kim Kardashian. Podczas gdy ona znajduje się na 2674 (!) miejscu rankingu miliarderów, on zajmuje miejsce 1750 z majątkiem wartym 1,8 miliarda dolarów. Pieniądze przyniosła mu nie muzyka, a własna marka butów sportowych Yeezy. Jednak Kim złożyła w zeszłym miesiącu wniosek rozwodowy i nie wiadomo, jaki będzie wyrok sądu w kwestii majątku pary. Być może prawnikom celebrytki uda się puścić rapera w skarpetkach i wtedy to Kim zajmie wyższe miejsce w rankingu miliarderów. Na liście Forbesa znalazło się 2755 osób, o 660 więcej niż rok temu. Łączna wartość ich majątków to 13,1 biliona dolarów, podczas gdy w 2020 roku było to 8 bilionów dolarów.

NIE PRZEGAP: Horoskop na środę. Co spotka cię 7 kwietnia? Sprawdź codzienny horoskop

Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze