Kim Kardashian

i

Autor: AP

Kim Kardashian w czarnym kondomie szokuje podczas "Oscarów Mody" [zdjęcia]

2021-09-14 14:48

MET Gala nazywana jest "Oscarami Mody". To idealna okazja dla gwiazd i celebrytów, by zaprezentować się w oryginalnych stylizacjach. Podczas MET Gala 2021 show skradła Kim Kardashian, która przyszła ubrana na czarno od stóp do głów. Zakryła nawet twarz! Jej kostium spotkał się ze sprzecznymi reakcjami: jedni są zachwyceni wyglądem celebrytki, a inni mówią wprost: - Wygląda jak w wielkim, czarnym kondomie.

MET Gala 2021: Tak wyglądała Kim Kardashian

Kim Kardashian (40 l.) przyzwyczaiła nas do epatowania nagością i skąpych kreacji. Dlatego jej wygląd na gali MET, nazywanej „Oscarami Mody”, wywołał nie lada poruszenie! Celebrytka pojawiła się na imprezie zakryta od stóp do głów. Specjalnie na tę okazję przywdziała czarny kostium projektu domu mody Balenciaga, na który składał się obcisły kombinezon zakrywający całe nogi, ręce i głowę, tunikę z dwuczęściowym trenem i elastyczne buty na obcasie. Twarz zakryła dopasowaną kominiarką. Kim bez problemu można było jednak poznać po charakterystycznej figurze i krągłościach, które są jej znakiem rozpoznawczym. Trzeba przyznać, że w swojej kreacji wyglądała bardzo twarzowo. - Jak w czarnym kondomie - komentują złośliwi internauci na portalach społecznościowych.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ I ZOBACZ, W CO BYŁA UBRANA KIM KARDASHIAN NA MET GALA 2021 W NOWYM JORKU

Sonda
Jak oceniasz strój Kim Kardashian?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE