Kochanka Putina zarabia 40 MILIONÓW rocznie?! Nowa kariera gimnastyczki

2020-11-29 7:25 zw
Alina Kabajewa
Autor: East News Alina Kabajewa

Alina Kabajewa (37 l.) przebranżowiła się! Domniemana kochanka Władimira Putina według "The Insider" jest teraz szychą w medialnym koncernie NMG, któremu przewodniczy Jurij Kowalczuk, oligarcha blisko związany z rosyjskim przywódcą. Eks sportsmenka ma zarabiać na tym równowartość 40 milionów złotych rocznie.

"Najbardziej giętka kobieta Rosji" cenniejsza niż złoto i diamenty! Według "The Insider" Alina Kabajewa (37 l.) jest aż tak elastyczna, że zdołała szybko całkowicie się przebranżowić i szybko zarobić na tym grube miliony. Domniemana kochanka prezydenta Rosji nie jest już gimnastyczką, lecz na sportowej emeryturze szefuje medialnemu rosyjskiemu prorządowemu gigantowi. Według "The Insider" sportsmenka jest teraz szychą w NMG, któremu przewodniczy Jurij Kowalczuk, oligarcha blisko związany z rosyjskim przywódcą. Kabajewa ma zarabiać na tym równowartość 40 milionów złotych rocznie.

Plotki o romansie złotej medalistki Olimpijskiej z 2004 roku z Władimirem Putinem krążą po świecie od lat. On sam nigdy ich nie potwierdził. W międzyczasie rozwiódł się po cichu z żoną Ludmiłą. Pogłoski mówią m.in. o tym, że niedawno Kabajewa ukryła się przed światem i urodziła bliźniaki. Podczas jednego z telewizyjnych wywiadów Putin powiedział kilka lat temu, że "kocha i jest kochany", co wywołało nową falę spekulacji. Czy nowa posada dla Kabajewej to jeden z wyrazów tej miłości?

Sławomir Sierakowski po powrocie z Białorusi: Łukaszenka to psychopata gorszy od Putina [Super Raport]
Najnowsze