Kolejna rzeź chrześcijan! Islamiści ścięli im głowy

2015-04-21 4:00

Islamscy fanatycy obcięli głowy około 30 mężczyznom, bo ci nie chcieli wyrzec się swojej wiary. Terroryści zapowiadają kolejne morderstwa. To kolejny przypadek, kiedy islamiści zamordowali chrześcijan na tle religijnym.

- Zamordujemy każdego, kto nie wyrzeknie się wiary chrześcijańskiej i nie przyjmie islamu! - wykrzykuje zamaskowany mężczyzna z bronią. Na plaży stoi rząd ubranych w pomarańczowe stroje mężczyzn. To chrześcijanie z Etiopii, którzy przyjechali do Libii - jedni pracowali w tym kraju, inni mieli nadzieję na przedostanie się do Europy. Wszyscy zostali porwani przez fanatyków z Państwa Islamskiego. Tym razem terroryści pojmali około 30 mężczyzn. Każdy z nich wiedział, co za chwilę go czeka, ale po słowach bandyty żaden nie wyrzekł się Jezusa. Zbrodniarze chwycili więc noże. Obcięli bezbronnym ofiarom głowy. Do identycznej masakry doszło w lutym, wtedy zginęło 21 chrześcijan.

Zobacz: Dżihadyści stworzyli swojego Facebooka! Z pomocą Allaha chcemy ogarnąć cały świat

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE