KONIEC ŚWIATA 2020. Antychryst jest już na Ziemi

2020-06-29 9:00 zw
apokalipsa
Autor: Shutterstock

Straszliwa przepowiednia amerykańskiej jasnowidzącej! Według Jeane Dixon świat skończy się właśnie w 2020 roku. A właściwie będzie to jedynie początek końca. Bo apokalipsa będzie trwać przez następnych 17 lat. To, co zobaczyła Amerykanka w wizjach, przeraża. Wiadomo, w którym roku urodził się Antychryst!

Koniec świata 2020! Amerykańska jasnowidząca, nie żyjąca już Jeane Dixon, nie miała najmniejszych wątpliwości, że apokalipsa nadejdzie właśnie w tym roku, który obecnie mamy w kalendarzu. Czy można jej ufać? Choć nie wszystkie jej przepowiednie się ziściły, bo na przykład pierwszy koniec świata zapowiadała już w latach 60., to jednak udało jej się trafnie przewidzieć zamachy na Johna F. Kennedy’ego czy Jana Pawła II.

Jak zdaniem wróżbitki będzie wyglądał koniec świata 2020? Kluczowe będzie pojawienie się na Ziemi złowieszczej postaci, żądnej wojny i władzy. Dixon podała konkretną datę urodzenia tej osoby! Jest to 1962 rok. W wizjach zmarłej wróżbitki postać ta właśnie w XXI wieku ma rozpętać na Ziemi piekło. "Fałszywy prorok, Szatan i Antychryst" doprowadzą do Apokalipsy, a ona potrwa 17 lat. Po tym straszliwym czasie na Ziemię ma wrócić Jezus.

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze