Koniec Świata

i

Autor: YouTube Koniec Świata

KONIEC ŚWIATA jest blisko?! Niepokojące ruchy amerykańskich milionerów

2018-09-14 11:42

Często spekuluje się, że światem rządzą najbogatsi, którzy posiadają dostęp do informacji o których szaremu obywatelowi nawet się nie śniło. W tym kontekście bardzo niepokojące wieści podają dziennikarze "New York Post", którzy ustalili, że już siedmiu spośród najbogatszych biznesmenów z szeroko pojętej branży technologicznej zainwestowało w specjalne bunkry w Nowej Zelandii. Wybudowane zostały one na wypadek zagłady cywilizacji jakiej znamy. Czy najbogatsi Amerykanie wiedzą coś, o czym my nie wiemy?

Wśród bogaczy, którzy zdecydowali się zainwestować w daom ze schronem w Nowej Zelandii gazeta przywołuje m.in. Petera Thiela (współzałożyciel Paypala). Dodatkowo krok taki mocno rozważać mają np. inwestor Sam Altman, współzałożyciel LinkedIna Reid Hoffman, finansista Julian Robinson czy reżyser James Cameron. Były premier Nowej Zelandii przyznał w artykule, że kupowanie nieruchomości w jego kraju przez bogatych Amerykanów na wypadek globalnej katastrofy to już zauważalny trend.

Gary Lynch, właściciel firmy produkującej bunkry, tłumaczył w rozmowie: - Nowa Zelandia nie jest niczyim wrogiem. Nie jest potencjalnym celem ataku nuklearnego ani terytorium dla działań wojennych. Ludzie szukają tu schronienia. Jego firma produkuje ważące 150 ton konstrukcje, które zakopuje się 4 metry pod ziemią. Mają one chronić przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami poza drenażem portfela, ponieważ kosztują ok. 11,5 mln dolarów. Wyglądają one następująco:

Nasi Partnerzy polecają