Koniec świata już za kilka dni?! Tak przepowiada Biblia i Nostradamus

2018-06-19 10:29
Koniec świata już za kilka dni?! Tak przepowiada Biblia i Nostradamus
Autor: redakcja SE Koniec świata już za kilka dni?! Tak przepowiada Biblia i Nostradamus

Koniec świata przeżywaliśmy już wielokrotnie. Tym razem szwedzki naukowiec, który twierdzi, że rozszyfrował Biblię zapowiada, że koniec świata nastąpi już w czerwcu 2018 roku. Podobną datę podał też wiele wieków temu prorok Nostradamus. Czy rzeczywiście jest się czego bać?

Jak twierdzi Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue, jeden z samozwańczych badaczy tak zwanego kodu Biblii, jesteśmy tuż u progu końca świata. Podobno rozszyfrował on kod zawarty w Księdze Objawienia. A ta mówić ma, że koniec świata nastąpi 24 czerwca 2018 roku! Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue swoje twierdzenia oparł o jeden z najbardziej znanych fragmentów Księgi Objawienia:

"A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,

i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy

Tu jest [potrzebna] mądrość.

Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć".

Podobnie zresztą przepowiadał wieki temu Nostradamus. On też twierdził, że koniec świata może nastąpić w czerwcu 2018 roku. A jak owa zagłada będzie wyglądać? Tego naukowiec nie zdradza. Może to być zatem zderzenie z asteroidą, o której nikt nie wie. Albo plagi zesłane przez Boga. Mogą to być naturalne kataklizmy, albo kolejna wojna światowa, która wykończy nasz gatunek.

Wygląda więc na to, że nie będzie nam dane obejrzeć Mundialu do końca, bo koniec świata już za kilka dni!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE