Koronawirus zabił zdrową 21-latkę w Europie

2020-03-26 12:40 zw

Była zdrowa i młoda, nie należała do żadnej grupy ryzyka, a jednak koronawirus ją zabił! Chloe Middleton (+21 l.) z Wielkiej Brytanii zmarła na chińską zarazę. Jej rodzina twierdzi, ze dziewczyna nie miałą żadnych chorób towarzyszących!

Wszystkie ofiary koronawirusa w wieku od 18 do 103 lat miały choroby towarzyszące, które sprawiły, że przegrały walkę z chińską zarazą - takie stanowisko przedstawiła kilka dni temu brytyjska służba zdrowia. Ale w mediach społecznościowych pojawiła się niepokojąca historia świadczaca o tym, że młode i zdrowe osoby też mogą obawiać się koronawirusa.

"Zwracam się do wszystkich, którzy uważają, ze to tylko jeszcze jeden wirus. Proszę, przemyślcie to jeszcze raz, a mówię to z własnego doświadczenia. Ten "tylko wirus" zabrał życie mojej 21-letniej córki" - napisała na Facebooku zrozpaczona matka Chloe Middleton (+21 l.) z Buckinghamshire. Jak dodała, jej córka nie miała żadnych chorób towarzyszących. Czy Chloe jednak miała jakieś ukryte schorzenie lub inny problem, a może koronawirus faktycznie jest w stanie zabić nawet bardzo młodą i całkowicie zdrową osobę?

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze