Koszmarna tragedia. Po pijanemu miał potrącić nastolatkę. To była jego córka!

2022-01-27 8:00
Koszmarna tragedia. Potrącił nastolatkę na podjeździe. To była jego córka!
Autor: SHUTTERSTOCK, FACEBOOK 19-letnia Lauren zmarła w szpitalu

44-letni Nigel Malt został oskarżony o zabójstwo swojej córki po tym, jak śmiertelnie potrącił ją w pobliżu ich własnego domu. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, a chwilę przed wypadkiem doszło między nimi do ostrej kłótni. 19-latka, zabrana przez ojca do szpitala, zmarła z powodu rozległych obrażeń. Sąsiedzi i przyjaciele rodziny są w szoku.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w minioną niedzielę (23 stycznia), wieczorem w cichym zakątku Norfolk (Wielka Brytania). Na jednej ze ślepych uliczek, przy której mieszkali, 44-letni Nigel Malt miał śmiertelnie potrącić swoją 19-letnią córkę, Lauren. Jak informuje "Daily Mail", natychmiast zabrał dziewczynę do szpitala Queen Elizabeth w King's Lynn, ta jednak, w wyniku poważnych obrażeń klatki piersiowej i brzucha, zmarła niedługo po tym, jak trafiła na oddział ratunkowy. 44-latek został aresztowany pod zarzutem zabójstwa córki, a także jazdy samochodem po spożyciu alkoholu. Sąsiedzi rodziny mówią, że krótko przed incydentem było słychać, jak ojciec i córka się kłócą. Rodzina i przyjaciele nastoletniej Lauren są zdruzgotani. 

CZYTAJ TAKŻE: Papież Franciszek zaapelował do rodziców homoseksualnych dzieci. To bardzo ważne słowa!

Potrącił ją na pasach. Potworny wypadek w Tomaszowie Lubelskim

Opłakując stratę wspominają dziewczynę jako niezwykle uczynną, spokojną i troskliwą. "Miała złote serce"; "Naprawdę była jedyna w swoim rodzaju i będzie za nią tęsknić wielu ludzi. Ta cudowna, troskliwa młoda osoba została nam odebrana zbyt wcześnie" - piszą o niej przyjaciele. 

CZYTAJ TAKŻE: Zaczepiła w sklepie matkę z dzieckiem, zaproponowała jej 2 mln zł. To straszne za co!

Sonda
Czy masz dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE