Harry, Meghan

i

Autor: AP Harry, Meghan

Rodzina królewska

Król Karol III nie jest ojcem księcia Harry'ego? To jedno zdjęcie ma dawać odpowiedź

2023-03-22 4:30

Znowu jest głośno o sensacyjnych plotkach, które głoszą, jakoby król Karol III nie był prawdziwym ojcem księcia Harry'ego! Według krążących od lat złośliwych pogłosek to rudowłosy kochanek księżnej Diany miał spłodzić jej młodszego syna. Teraz sprawa wróciła za sprawą jednego zdjęcia sprzed lat! O co chodzi? Przeczytaj!

Król Karol III nie jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? O tych plotkach znów jest głośno, wszystko przez jedno zdjęcie

Te plotki na temat księcia Harry'ego krążą od samego momentu jego narodzin. Czy król Karol jest prawdziwym ojcem swojego młodszego syna? A może to jeden z kochanków księżnej Diany spłodził rudowłosego Harry'ego? Jako rzekomy prawdziwy ojciec księcia wymieniany był od lat James Hewitt. Ten brytyjski oficer kawalerii faktycznie miał z Dianą płomienny romans. Chociaż najprawdopodobniej poznał Dianę już wtedy, gdy Harry był na świecie, plotki nie milkną, przede wszystkim z powodu takiego samego rudego koloru włosów obu panów. Wszyscy zainteresowani zawsze oficjalnie wszystkiemu zaprzeczali, ale sprawa położyła się cieniem na życiu młodszego z książąt. Teraz znowu jest o tym głośno!

Jedno zdjęcie króla Karola III zmieniło wszystko. To uciszy złośliwe plotki raz na zawsze?

O dziwo, można mówić o zadziwiającym zwrocie akcji. Teraz brytyjscy poddani nabierają przekonania, że to jednak król Karol III jest prawdziwym ojcem księcia Harry'ego. A wszystko przez zdjęcie, które zamieszczono na oficjalnym koncie brytyjskiego monarchy na Instagramie z okazji Dnia Matki, obchodzonego w Wielkiej Brytanii 19 marca. Na zdjęciu widzimy młodą Elżbietę II trzymającą na kolanach małego, może rocznego Karola. "Czy ktoś zauważył, jak król i Harry byli do siebie podobni jako dzieci?", "To zdjęcie sprawiło, że zmieniłem zdanie. Zdecydowanie!", "Książę Harry i jego dzieci wyglądają całkiem jak król Karol w dzieciństwie" - od takich komentarzy aż roi się od wspomnianym zdjęciem. To koniec plotek?

Sonda
Trzymasz stronę Harry'ego w wojnie z rodziną królewską?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają