Królowa Elżbieta II w metrze! Sama kupiła sobie bilet i rozdawała uśmiechy

2022-05-18 13:08
Elizabeth Line
Autor: AP Elizabeth Line

96-letnia brytyjska królowa po raz kolejny zadziwiła swoich poddanych, gdy niespodziewanie pojawiła się w londyńskim metrze, by ze swoim najmłodszym synem, Edwardem uroczyście otworzyć nową linię, która będzie nosiła jej imię. Jej wysokość samodzielnie kupiła sobie bilet na przejażdżkę "Elizabeth Line" i zachwyciła Brytyjczyków. "Wspaniale było ją zobaczyć".

Brytyjczycy w euforii! Ich królowa pojawiła się publicznie zupełnie niespodziewanie, w dodatku jest w doskonałej formie. 96-letnia Elżbieta, wystrojona w wiosenny żółty płaszcz i dopasowany kapelusz, we wtorkowy (17 maja) poranek z impetem wkroczyła na stację londyńskiego metra, by wraz ze swoim synem, Edwardem, hrabią Wessex, uroczyście otworzyć nową linię metra, sygnowaną jej własnym imieniem. W czasie wydarzenia byli obecni najważniejsi ludzie w państwie, wśród nich między innymi premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson. "Wszyscy jesteśmy niesamowicie poruszeni oraz wdzięczni Jej Królewskiej Mości za to, że przybyła tu dzisiaj, aby osobiście otworzyć linię Elizabeth" - cytuje go "The Sun". Dodał, że "wspaniale było ją zobaczyć". Królowa rozdawała uśmiechy na prawo i lewo, po czym symbolicznie sama kupiła sobie bilet na przejazd "Elżbietą". 

CZYTAJ TAKŻE: QUIZ. Te seriale dla młodzieży kochała cała Polska. Sprawdź, jak dobrze je pamiętasz!

Metro wykosi autobusy z Bemowa

Parę dni temu w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się uroczystości jubileuszowe z okazji 70. rocznicy objęcia przez Elżbietę II tronu. W ostatnim czasie Jej Wysokość niedomagała: miała problemy z samodzielnym poruszaniem się, jednak gdy pojawiła się w londyńskim metrze, wyglądała zjawiskowo.

CZYTAJ TAKŻE: Szwecja i Finlandia zrobiły TO! Putin będzie wściekły. Zaatakuje kolejny kraj?

Sonda
Lubisz podróżować metrem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE