KRÓLOWA narkotyków aresztowana! Żona El Chapo za kratkami

2021-02-23 8:10 zw

Najseksowniejsza przestępczyni świata aresztowana na lotnisku w Waszyngtonie! Emma Coronel (31 l.), żona sławnego narkotykowego bossa El Chapo odpowie za przemyt narkotyków i pomoc w pamiętnej ucieczce męża z więzienia. Za organizację tej akcji miała zapłacić aż trzy miliony dolarów. Emma to nie tylko przestępczyni, ale i uczestniczka niezliczonych konkursów piękności. Czy teraz jej uroda przeminie za kratami, a może bezwzględna piękność znowu wymyśli, jak uciec z meksykańskiego więzienia?

Królowa mafii za kratkami! Piękna i niebezpieczna Emma Coronel (31 l.), żona sławnego narkotykowego bossa El Chapo, czyli Joaquína Guzmána Loera (64 l.) została właśnie aresztowana na lotnisku w Waszyngtonie. Usłyszała zarzuty przemytu narkotyków w latach 2014-2017 oraz pomocnictwa w pamiętnej ucieczce męża z więzienia. Postawienie zarzutów byłej uczestniczce konkursów piękności umożliwiły zeznania świadka. Mężczyzna opowiedział, jak żona El Chapo organizowała plan sławnej ucieczki tunelami specjalnie wydrążonymi z meksykańskiego więzienia i zapłaciła za to w sumie 3 miliony dolarów, z czego większa część została przeznaczona na łapówki dla wysoko postawionych urzędników ze służby więziennej.

NIE PRZEGAP: Ona ma 81 LAT, on 36 LAT. Koronawirus przerwał im SEKS pod piramidami

El Chapo to założyciel meksykańskiego kartelu Sinaloa, jeden z najpotężniejszych i najbardziej bezwzględnych bossów narkotykowych świata. Zanim aresztowano go w 2014 roku, ukrywał się przed policją przez 13 lat. Guzman trafił do więzienia pod Toluką, skąd w spektakularny sposób uciekł w lipcu 2015 roku. Wykorzystano do tego celu drążone miesiącami tunele i podkopy. El Chapo cieszył się wolnością tylko kilka mieisęcy. Zatrzymano go ponownie w styczniu 2016 roku. W 2017 roku poddano go ekstradycji do Stanów Zjednoczonych. W 2019 roku został skazany na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego. Jego żona ponownie próbowała go uwolnić, jednak jej aresztowanie zburzyło kolejny misterny plan ucieczki. Podobnie jak gwiazdorskie plany Emmy, która miała wystąpić niebawem w reality show.

NIE PRZEGAP: Rzuciła WYZWANIE Kim Kardashian. Beyonce ma większą PUPĘ?!

Ponad 100 kg narkotyków poszło z dymem
Najnowsze