Nastolatka odziedziczy majątek księcia Filipa! Ujawniono testament. Kim jest Lady Louise?

2021-04-20 10:05 Zofia Dąbrowska
Książę Filip nie żyje
Autor: MISC/Backgrid/East News

Wzruszający gest księcia Filipa (+100 l.)! Przed śmiercią senior rodu Windsorów zapisał swojej ulubionej wnuczce to, co było najbliższe jego sercu. Lady Louise Windsor (17 l.) jest bardzo młoda, jednak według Filipa była najbardziej godna tego, by odziedziczyć po nim wyjątkową część majątku. To, jak bardzo była ona droga księciu Filipowi widać było jasno na jego wzruszającym pogrzebie. Co odziedziczy Lady Louise? Kim dokładnie jest ulubiona wnuczka księcia Filipa i królowej?

Podczas sobotniego pogrzebu księcia Filipa widzieliśmy wszystkich najważniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Była zasmucona Elżbieta II, był książę Karol, nie zabrakło księcia Williama z Kate ani Harry'ego. Jednak jak się okazuje, w swoim testamencie Filip wyróżnił kogoś, kto zwykle pozostaje w cieniu tych sławnych postaci! Tym kimś jest Lady Louise (17 l.), ulubiona wnuczka księcia Filipa i królowej. Kim jest Lady Louise i co dokładnie odziedziczy po zmarłym księciu Filipie? Rąbka tajemnicy uchyliły źródła zblizone do brytyjskiej rodziny królewskiej dla "Mail Online".

NIE PRZEGAP: Tajemnica księcia Harry'ego ujawniona! Nie mógł postąpić inaczej

Otóż Lady Louise (17 l.) odziedziczy po księciu Filipie jego ukochane dwa kucyki oraz powóz! Filip uwielbiał swą karocę i to on sprowadził do Wielkiej Brytanii obyczaj odbywania nią przejażdżek. Ostatnia karoca Filipa jest ciemnozielona i luksusowa, a dodatkowo jeszcze przed pogrzebem została wypełniona kosztownymi rzeczami osobistymi księcia. Wszystko to wraz z kucykami Filipa odziedziczy właśnie 17-latka. Będzie osobiście opiekować się zwierzakami o imionach Balmoral Nevis i Notlaw Storm. Louise to córka Edwarda, syna królowej i jego żony Zofii. Jest na 14. miejscu w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

NIE PRZEGAP: Wielka asteroida mknie na Ziemię! NASA podaje datę. To już w tę sobotę!

Książę Filip nie żyje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze