Karol III

i

Autor: AP Karol III

Rodzina królewska

Książę Harry zaszokował króla Karola III. Trudno uwierzyć, czego zażądał

2023-03-24 15:01

Książę Harry i Meghan Markle przedstawili mocno zaskakujące żądania królowi Karolowi III! Jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskiej prasy, książęta Sussex chcieliby pojawić się na koronacji nowego brytyjskiego monarchy, ale domagają się czegoś niezwykle istotnego. Jest mało prawdopodobne, by Karol III poszedł im na rękę.

Meghan Markle i książę Harry stawiają warunki królowi Karolowi III. Polecą na koronację, ale chcą zrobić coś zaskakującego

Meghan Markle i książę Harry ku zdziwieniu wielu brytyjskich poddanych zostali zaproszeni na uroczystą koronację króla Karola III. Nowy monarcha zostanie koronowany 6 maja. O dziwo, mimo wielkiego konfliktu w brytyjskiej rodzinie królewskiej Meghan Markle i książę Harry otrzymali zaproszenie. Jednak zaproszenia nie obejmują ich dzieci, 4-letniego Archiego i półtorarocznej Lilibet, co argumentowane jest ich zbyt młodym wiekiem. Podobno Sussexowie nie mogą się z tym pogodzić i domagają się tego, by chociaż Archie został zaproszony. A jak pisze "New York Post", chcą również poświęcenia Archiemu chwili podczas uroczystej kolacji, ponieważ akurat 6 maja obchodzi on urodziny. To jednak nie wszystko!

Koronacja króla Karola III. Czego chcą książęta Sussex?

"Mirror" pisze, że książę Harry i Meghan Markle mają jeszcze jedno, bardzo zaskakujące żądanie wobec brytyjskiej rodziny królewskiej. Podobno mimo wielkiej wojny z tą instytucją i licznych na nią ataków... zażyczyli sobie, by mogli pojawić się na słynnym balkonie Pałacu Buckingham i niby nigdy nic pozdrawiać z niego poddanych. Na to Karol III z pewnością się nie zgodzi. Zapewne odmówi Meghan i Harry'emu obecności w tym prestiżowym miejscu, ponieważ nie są już pracującymi członkami rodziny królewskiej.

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co napisał Książę Harry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany