Książę rzuci żonę dla kochanki?! Spędzają ze sobą coraz więcej czasu

i

Autor: AP, FORUM

Szokujące plotki

Książę rzuci żonę dla kochanki?! "Spędzają ze sobą coraz więcej czasu"

2023-09-05 12:56

Czyżby na salonach w księstwie Monako rozgorzała wojna żony z kochanką o serce władcy?! "Daily Mail" pisze, że wieloletnia kochanka księcia Alberta i matka jego dorosłego syna przymierza się do zajęcia miejsca księżnej Charlene. Prawowita żona Alberta podobno mieszka w Szwajcarii, a w Monako bywa tylko podczas uroczystości. Tymczasem Nicole Coste (51 l.) jest coraz częstszym gościem u księcia...

Kochanka zajmie miejsce księżnej Charlene u boku księcia Alberta? Wojna o serce władcy Monako na salonach

Intrygi i romansie na salonach księcia Alberta od lat są przedmiotem gorących plotek. Władca Monako ma opinię jednego z największych playboyów wśród europejskich arystokratów. W 2011 roku wziął ślub z pływaczką Charlene Wittstock. Panna młoda na ślubie płakała - oficjalnie ze szczęścia, nieoficjalnie dlatego, że uniemożliwiono jej ucieczkę sprzed ołtarza i wywołanie skandalu. Potem plotki tylko narastały, ale zawsze były dementowane. Dziś Charlene od czasu do czasu pojawia się u boku męża. Tymczasem "Daily Mail" pisze, że Nicole Coste (51 l.) wieloletnia kochanka księcia Alberta i matka jego dorosłego syna Alexandra, przymierza się do zajęcia miejsca księżnej Charlene u boku władcy. Czarnoskóra eks stewardesa, dziś projektantka mody, jest coraz częstszym gościem u księcia. Zaprasza się ją na bale i gale fundacji Alberta. Romans Nicole z księciem trwał od 1997 do 2004 roku, kiedy to urodził się Alexander. Wtedy relacje stewardesy i władcy Monako na jakiś czas się ochłodziły, potem jednak Albert wyraźnie pojednał się z kochanką i nieślubnym dzieckiem.

Kochanka księcia: „Mieszkańcy Monako kochają mnie bardziej niż Charlene. Naprawdę mnie kochają i szanują" 

Nicole nie stroni od pokazywania prywatnych zdjęć z 20-letnim synem i Albertem w mediach społecznościowych. "Wszystkiego najlepszego, Albercie. Świat rozpozna w Tobie Lojalnego, Godnego KRÓLA" - pieje z zachwytu 51-latka pod zdjęciami władcy. I nie ukrywa, że nie znosi Charlene, za to na sławę i chwałę ma niemałą chrapkę. „Mieszkańcy Monako kochają mnie bardziej niż Charlene. Naprawdę mnie kochają i szanują" - mówiła nawet Nicole w wywiadzie dla "Daily Mail", a pytana o kłopoty zdrowotne Charlene, odpowiadała bez ogródek: "Nie obchodzi mnie, co się z nią dzieje". Podobno Coste nie może wybaczyć Charlene, że podczas jej ślubu z Albertem umieściła kilkuletniego wówczas Alexandra w skrzydle pałacu przeznaczonym dla służby, a nie w komnatach.

Charlene Wittstock i książę Albert. Małżeństwo wstrząsane skandalami

Fatalny stan małżeństwa księcia i księżnej Monako to temat plotek, które krążą po świecie dosłownie od dnia ich ślubu w 2011 roku. Zapłakana Charlene nie wyglądała na szczęśliwą i podobno chciała uciec sprzed ołtarza... Potem zdawało się, że para jednak będzie razem. Charlene i Albert doczekali się dzieci, 8-letnich dziś bliźniąt Gabrielli i Jacquesa. Ale plotki o kolejnych zdradach i nieślubnych dzieciach znanego z hulanek i swawoli księcia powracały. A mniej więcej dwa lata temu skandal nabrał rumieńców. Charlene wyjechała do rodzinnego RPA, oficjalnie by doglądać swojej fundacji ratującej nosorożce. Wizyta przeciągnęła się niemal do roku, oficjalnie z powodu poważnej infekcji uniemożliwiającej podróże, na jaką zapadła księżna, nieoficjalnie - przez kolejnego nieślubnego potomka Alberta.

Sonda
Czy Charlene powinna rozwieść się z Albertem?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Książę William w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie lotniska w Rzeszowie