Król Karol

i

Autor: AP, shutterstock

Rodzina królewska

Książę skandalista wynajął hinduskiego guru! Król Karol III w szoku

2023-03-13 22:00

Kolejna afera w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Król Karol III starł się z księciem skandalistą w sprawie... tajemniczego hinduskiego guru. Książę Andrzej od paru lat zatrudnia pewnego uzdrowiciela, który leczy na przykład... magicznymi śpiewami. Królowa Elżbieta II bez kłopotu pokrywała niemałe koszty tych zdrowotnych treli. Król odmówił zapłaty!

Książę Andrzej płaci krocie uzdrowicielowi, który leczy śpiewem! Król Karol III odmówił opłacania guru

Książę Andrzej od lat leczy się u tajemniczego guru, który uzdrawia śpiewem! Sprawa wyszła na jaw dopiero teraz, opisał ją "The Sun". Książę skandalista od paru lat leczy skołatane seksaferą nerwy i nadszarpnięte kłopotami zdrowie u tajemniczego uzdrowiciela z Indii. Wiadomo o nim tyle, że leczy magicznymi zaśpiewami czy masażami, a za swoje usługi pobiera niemałe sumki. Rocznie korzystanie z magicznych treli kosztowało... 150 tysięcy złotych! Póki żyła królowa Elżbieta II, Andrzej nie miał z powodu swojego guru żadnych nieprzyjemności. Wręcz przeciwnie - królowa chętnie opłacała z pałacowej kasy ekstrawagancje ulubionego syna.

Kłopoty księcia Andrzeja. Król pozbawił go biura, domu i guru

Po jej śmierci król Karol III stanowczo odmówił płacenia. Według "The Sun" monarcha myślał, że prośba o opłacenie usług uzdrowiciela to ze strony Andrzeja żart. Gdy zrozumiał, że nie ma wcale do czynienia z angielskim humorem, kazał bratu płacić za hinduskie terapie z własnej kieszeni. Wcześniej wyrzucił Andrzeja skandalistę z Pałacu Buckingham, zakazując mu używania biura w tym gmachu, prawdopodobnie eksmituje też brata z Royal Lodge.

Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany