Książę szykuje się do objęcia tronu? Wymonwy gest. Usunął z pianina portret syna

2021-05-19 14:01
Harry zniknął z pianina
Autor: ARCHIWUM Harry zniknął z pianina

Złośliwość a może roztargnienie? Takie pytania zadają sobie baczni obserwatorzy rodziny królewskiej, którzy szeroko komentują najnowszy film księcia Karola (73 l.). Brytyjskie media od śmierci księcia Filipa spekulują, kiedy książę Karol obejmie tron po królowej Elżbiecie II, a według niektórych to, co pokazał książę Karol w najnowszym nagraniu, zwiastuje spore zmiany.

Przyszły król nagrał film, w którym mówi o Platynowym Jubileuszu Królowej Elżbiety II (95 l.) w przyszłym roku. Fani zwrócili uwagę na zmiany w gabinecie księcia, bo zwykle za nim na pianinie stało sporo portretów członków monarchii brytyjskiej, jednak tym razem za księciem kogoś zabrakło.

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie

W nagraniu pojawiła się ramka z fotografią, na której widnieje książę Karol, jego matka Elżbieta II, starszy syn William (39 l.) i najstarszy wnuk - książę George (8 l.). Fani otwarcie pytali, gdzie u licha jest portret z księciem Harrym (36 l.), który jeszcze niedawno zdobił pianino?

WAŻNE Będzie kolejne royal baby. Księżniczka Beatrice jest w ciąży

Niektórzy twierdzą, że zmiana zdjęcia podczas nagrania to symboliczne pokazanie sukcesji tronu, a książę w ten sposób pokazuje, że szykuje się do nowej roli - króla.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE