Harry i Meghan

i

Autor: East News Harry i Meghan

Rodzina królewska

Książę William zrobił aluzję do Meghan Markle w wywiadzie?! "Czasem trudno sobie z tym poradzić"

2022-10-14 6:49

Książę William i księżna Kate wystąpili w telewizji i opowiedzieli szczerze o swoich życiowych trudnościach! W dyskusji na temat zdrowia psychicznego padły słowa, które odczytano jako możliwą aluzję do Meghan Markle i księcia Harry'ego, a także śmierci Elżbiety II czy księżnej Diany. Co takiego powiedział książę William?

Książę William i księżna Kate szczerze o zdrowiu psychicznym. Zrobili aluzję do Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Książę William i księżna Kate od czasu ucieczki Meghan Markle i księcia Harry'ego z brytyjskiej rodziny królewskiej nie komentowali publicznie niezliczonych pogłosek na ten temat. Podczas gdy Meghan Markle u Oprah Winfrey relacjonowała ze szczegółami rzekome kłótnie z Kate, która miała doprowadzić ją do płaczu przed ślubem, a potem przepraszać i wysyłać kwiaty, żona Williama zachowuje milczenie. Książę William raz milczenie przerwał, kiedy został zapytany na ulicy przez reportera o oskarżenia o rasizm, jakie wobec rodziny królewskiej wysunęła Meghan. "Zdecydowanie nie jesteśmy rasistowską rodziną" - powiedział tylko książę. Czy teraz pozwolił sobie na kolejną wypowiedź odnoszącą się do Meghan Markle i księcia Harry'ego? Tak sugeruje brytyjski "Daily Mail". Co dokładnie powiedział William?Książę William i księżna Kate wystąpili w radiu BBC i w programie Newsbeat opowiedzieli szczerze o życiowych trudnościach! W dyskusji na temat zdrowia psychicznego padły słowa, które odczytano jako możliwą aluzję do Meghan Markle i księcia Harry'ego, a także śmierci Elżbiety II czy księżnej Diany.

"Możesz przeżyć całe życie, a potem w jednej minucie coś mocno się zmienia i wtedy rozumiesz, że nie masz narzędzi i doświadczenia, jakie są potrzebne, by sobie z tym radzić"

Książę zwierzał się z trudnych chwil: "Z wielu rozmów na temat zdrowia psychicznego mogę wywinoskować, że ludzie lubią mieć swoje pudełko z narzędziami - zwłaszcza mężczyźni. Pudełko z narzędziami to dość użyteczne porównanie. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że go potrzebuje do chwili, w której coś naprawdę się wydarza. Możesz przeżyć całe życie, a potem w jednej minucie coś mocno się zmienia i wtedy rozumiesz, że nie masz narzędzi i doświadczenia, jakie są potrzebne, by sobie z tym radzić". Takie mocne zmiany to dla Williama z pewnością śmierć matki czy konflikt z bratem i jego wyjazd do USA.

Sonda
Kto jest bardziej przystojny, William czy Harry?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany