Meghan Markle w The Cut_3

i

Autor: Addy Campbell

Rodzina królewska

Przełom w związku Meghan Markle i księcia Harry'ego?! "Zaledwie miesiąc po śmierci królowej"

2022-10-11 9:04

Meghan Markle i książę Harry jednak nie przechodzą kryzysu małżeńskiego?! Zostali przyłapani przez paparazzi na czułościach w miejscu publicznym! Meghan i Harry wybrali się na koncert Jacka Johnsona w Los Angeles. Byli roześmiani i pogodni. "Zostawili już za sobą rodzinne dramaty po śmierci królowej i szaleją" - komentuje nieco złośliwie TMZ. Niestosowne zachowanie, a może zupełnie normalne?

Meghan Markle i książę Harry przyłapani przez paparazzich. Po kryzysie i żałobie nie ma już śladu?

Trudno uwierzyć, że królowej Elżbiety II nie ma z nami już od miesiąca. Brytyjska monarchini zmarła 8 września, a 19 września odbył się jej uroczysty pogrzeb. Byli na nim obecni także Meghan Markle i książę Harry. Harry był smutny i poważny, a Meghan jako jedna z nielicznych obecnych na pogrzebie osób roniła łzy spod czarnego kapelusza. Potem książęca para wróciła do USA. Nie szczędzono oczywiście komentarzy na temat odwiedzin Meghan Markle i księcia Harry'ego na pogrzebie Elżbiety II. Analizowano każdy ich gest i krok. 7Life opublikował na przykład analizę zachowania Meghan Markle i księcia dokonaną przez ekspertkę od mowy ciała Katię Loisal, która dostrzegła między nimi chłód, dystans i brak okazywania sobie czułości. Już wcześniej krążyły plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Prawda, a może plotki i nadinterpretacja? Być może jednak tylko plotki! Dlaczego? Meghan Markle i książę Harry zostali przyłapani przez paparazzi na czułościach w miejscu publicznym!

Meghan Markle z mężem na koncercie w Los Angeles. Te zdjęcia wywołały burzę. Skandal czy burza w szklance wody?

Meghan i Harry wybrali się na koncert Jacka Johnsona w Los Angeles. Byli roześmiani i pogodni, a Harry obejmował żonę w pasie, nie kryjąc uczuć. "Zostawili już za sobą rodzinne dramaty po śmierci królowej i szaleją" - komentuje nieco złośliwie TMZ. "Zostawili swoje bardzo małe dzieci same po tym, jak długo nie było ich w domu" - komentuje jedna z oburzonych użytkowniczek Twittera. Przesadne złośliwości, a może w zabawie na koncercie było coś niestosownego? Zobacz sam i napisz w komentarzu, co o tym sądzisz.

Sonda
Ile przetrwa małżeństwo Meghan i Harry'ego?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Ulubione samochody królowej Elżbiety II | ESKA XD - Prosto z salonu #58